GÖZDE FM’İN KONUĞU EMRE ATABAY OLUYOR

Bölgenin pöpüler radyosu Gözde FM, popüler sanatçıları dinleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Yok Sana şarkısıyla büyük çıkış yakalayan Emre Atabay 6 mayıs çarşamba saat 18:30‘da Kutsi‘nin canlı telefon bağlantı konuğu olacak.

 

EMRE ATABAY’ ilk single çalışması “YOK SANA” ile bugüne kadar alışık olmadığınız bir sound ortaya koyuyor!
Altenatif pop müzik kulvarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Emre Atabay, GNL etiketli ilk single çalışması “Yok Sana”yı Nisan ayında  müzik dinleyicisi ile paylaşmak için gün sayıyor.
‘Yok Sana’nın eğlenceli, hareket yüklü video klibi İstanbul’un çeşitli semtlerinde genç reklam ve film yönetmeni Müge Manus yönetmenliğide çekildi.
Bir çok müzik enstürmanı çalıyor
Genç, özgün ve dinamik yapısıyla yaz aylarında sıkça duyacağımız “Yok Sana” şarkısındaki bas ve gitarlar haricinde, bir çok müzik enstürmanını başarılı bir şekilde icra eden Emre Atabay çaldı.
İskender Paydaş ile şarkının düzenlemesi yapan genç yıldız, batılı müzik anlayışından yola çıkarak, kendi stilini çok enstürmanlı değil; sade ve basit bir radikal müzik anlayışı içinde sunarak, dinleyicinin kulağını yeni bir tarzla tanıştırıyor.
Gündelik hayata ve aşka başka türlü bir bakış açısı ile yaklaşan Emre Atabay, söz, müzik, aranje ve orkestrasyon yazma yeteneği ile de müzikal birikiminin zenginliğini gözler önüne seriyor.
Akılda kalıcı ve akıcı bir melodiye sahip olan şarkının miks ve masteringi Çağlar Türkmen yaptı.
Boston’daki Berklee College of Music mezunu olan Emre Atabay, Music Synthesis bölümünü bitirdi .Amerika’da 10 sene yaşayan ve kurduğu grubuyla albüm çıkarıp, jingle yapan sanatçı, New York’un önemli Venue’lerinde sahne aldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.