ÖNCE SAĞLIK KONTROLÜ, SONRA SPOR

Yalova Belediyesi tarafından 5 Ekim 2015 Pazartesi gününden itibaren başlatılacak olan uygulamayla, Bahçelievler Mahallesi Umut Merkezi önünde sabah saat 08:00’da buluşacak olan bayanlar sahilde yürüyüş yapacaklar. Sabah sporu öncesinde Yalova Belediyesi Sağlık İşleri Birimi personeli tarafından spora katılacak olan bayanlar sağlık kontrolünden geçirilecek.

 

Bahçelievler Mahallesi Umut Merkezi önünde sabah 07:30’dan itibaren spora katılacak olan bayanlar, önce sağlık kontrolünden geçecekler. Saat 08:00 itibariyle de Yalova Belediyesi Umut Merkezi Spor Öğretmenlerinin eşliğinde yapılacak olan yürüyüşe katılacaklar.

 

Umut Merkezlerinde spor faaliyetlerinin de kısa sürede başlayacağını belirten Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner; “5 Ekim’de başlayacak olan uygulamayla bayanlarımız sahil yürüyüşüne katılıp, kültürfizik hareketleri yapacaklar. Yürüyüş öncesinde Belediyemiz Sağlık İşleri Birimi personelimiz bayanlarımızı sağlık kontrolünden geçirecekler. Sahilde başlayacak olan spor faaliyetleri önümüzdeki günlerde Umut Merkezlerimiz salonlarında devam edecek. Bayanlarımız konuyla ilgili olarak detaylı bilgiyi Umut Merkezlerimize müracaat ederek alabilirler” dedi.  

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.