“YEŞİLAY” YALOVA’DA TANINMAYA VE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Yeşilay Yalova Şubesi Başkanı Ali Faik AYDIN, göreve geldiği günden bu güne Yeşilay’ın kalitesini ve büyüklüğünü Yalova Halkına tanıttı ve de gösterdi. Her gittiği yerde Yeşilay’ı detaylı olarak anlatan Sayın AYDIN, hafta sonlarını da boş geçirmiyor.

 

ERSUR Tekstil ve Sanayi A.Ş. Kapılarını Açtı

 

Yeşilay Yalova Şubesi, yönetim kurulu ile birlikte Ersur Tekstil’in fabrikasına misafir oldu. Yeşilay Yalova Şube Başkanı A.Faik AYDIN ve Yönetim Kurulu üyelerini Fabrika ve İdari Yönetimi Müdürü Sayın Ayhan YUMURTACI karşıladı. Kendilerini makamında misafir eden Sayın YUMURTACI’ya, Yeşilay’ın faaliyetlerinden bilgi verildi. Fabrikadaki yönetici ve personel için eğitim düzenlenebileceğini, bağımlılık eğitiminin verilebileceği iletildi. Sayın YUMURTACI, konuyu ilgi ile dinlerken, en yakın zamanda bu eğitimin personele verilmesinin yarar sağlayacağını ve de kendilerinin de undan memnun kalacaklarını belirtti. Ziyaret sonrası, Yeşilay’ın renklerini taşıyan çiçek buketimizi Kadın Kollarından Sorumlu Rukiye Hanım, Ersur Tekstil Satınalma ve İş Geliştirme Müdüresi Seçil Karabel GÖKÇE’ye takdim etti. Yeşilay Yalova Şube Başkanı Sayın AYDIN’ da özel yapım hediyemizi Ayhan YUMURTACIYA takdim ederek, fotoğraf çektirildi.

 

 

Spora Destek Her Zaman Devam Ediyor

 

Yeşilay, her zaman olduğu gibi spora desteğini esirgemiyor, Yeşilay Yalova Şube Başkanı A.Faik AYDIN, uzun dönem başkanlığını yaptığı İdamanocağı Spor Kulübünden dolayı yeşil sahalara uzak olmadığını Yalova Amatör Spor Kulüpleri açılış maçında gösterdi. Açılış maçında futbolcuları, antrenörleri ve hakemleri tebrik ederken, kendilerine hediyelerini takdim ederek fotoğraf çektirdi. Sayın AYDIN’ın başlama vuruşu ile lig başlamış oldu. Sayın AYDIN; “ Yeşilay, her zaman dediğim gibi, küçük bir kuruluş değil, Türkiye’nin sınırlarını da aşmış büyük bir aile ve bizler bu ailenin bir parçası olarak Yalova’da görevimizi yerine getiriyoruz. Spor da bizim alanımız içerisine giriyor. YASK Başkanımıza da her zaman dediğim gibi her türlü desteği vermeye bizler hazırız. Yeni sezonda bunu Yalova halkı görecektir.” Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.