ALTINOVA’DA YATIRIMLARA DEVAM

Altınova Kaymakamı Zafer Engin ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Tersaneler Girişimcileri AŞ. Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi’ndeki inşaat çalışmalarını denetleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

 

Altınova Kaymakamı Zafer Engin Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Tersaneler Girişimcileri AŞ. Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi bahçesinde yapımı devam eden atölye, konferans ve spor salonu inşaatlarını gezerek, yetkililerden bilgi aldılar.

 

 

SALON EKSİKLİĞİ GİDERİLECEK

İnşaatın tamamlanmasının ardından Altınova’nın önemli eksikliklerinin giderileceğini ifade eden Altınova Kaymakamı Zafer Engin, “İlçemizde büyük bir salonumuz yoktu. Tiyatro gösterisi yapmak istesek yer sıkıntımız vardı. Bu binan tamamlanmasıyla 200 kişilik bir salona kavuşacağız. Bu salon ilçemizin önemli bir eksikliğini giderecek. Spor salonumuz ve atölyelerimiz de öğrencilerimiz açısından büyük önem taşımakta. Buradaki çalışmalar tamamlandığında öğrencilerimiz oldukça önemli avantajlara sahip olacak” dedi.

 

ÖNEMLİ YATIRIMLAR

Altınova genelinde önemli yatırımların devam ettiğini ifade Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da, “Bu okulumuzun hemen yanında 200 yataklı kız öğrenci yurdumuz bitti. Buradaki inşaat çalışmaları da aralıksız sürüyor. İlçe Halk Kütüphanemiz ay sonunda açılacak. Devam eden projelerimiz hızlı bir şekilde yürüyor. Altınova’da her alanda önemli hizmetler veriliyor. Eğitim de bunun bir parçası” diye konuştu.

 

TEKNİK HEYET DE KATILDI

 

Tersaneler Girişimcileri AŞ. Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi’ndeki inceleme gezisinde Altınova Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mimar burak Özgül, Altınova Belediyesi Fen İşleri Amiri İnşaat Mühendisi Kubilay Karaca, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Abdulhalik Köse, Altınova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Ufuk Kocatepe de hazır bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.