MART AYI TİYATROLARINDA TARİHLER DEĞİŞTİ

Yalova Belediyesi’nin Mart ayı kültür ve sanat programında yer alan; ‘Aziz Nesin Azizname’ ve ‘Ölün Bizi Ayırana Dek’ isimli tiyatrolarında tarihler değişti.

 

Mart ayı kültür sanat programları kapsamında Yalovalılar için gerçekleştirilecek tiyatrolarda tarih olarak değişiklik yapıldı. Son yapılan değişikliğe göre; 29 Mart Perşembe günü saat 20:00’de RDKM’de düzenlenecek olan ‘Aziz Nesin Azizname’ isimli tiyatro gösterisi saat ve mekan aynı kalmak kaydıyla 30 Mart Cuma gününe, 30 Mart Cuma günü saat 20:00’de gerçekleştirilecek olan ‘Ölün Bizi Ayırana Dek’ isimli tiyatro gösterisi de saat ve mekanı değişmeyerek 29 Mart Perşembe gününe değiştirildi.

 

 

Yalova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, ücretli olarak gerçekleştirilecek tiyatro gösterilerine bilet alan vatandaşlarımızın, herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına yenilenen tarihlere göre tiyatro gösterilerine gelmeleri gerektiği belirtildi. Tiyatro severler konu ile ilgili detaylı bilgiyi Uğur Mumcu Kültür Merkezi gişesinden alabilirler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.