CHP YALOVA MİLLETVEKİLİ ÖZCAN ÖZEL MAZBATASINI ALDI

24 Haziran 2018 tarihinde yapılan seçimde CHP Yalova Milletvekili seçilen Özcan Özel mazbatasını aldı.

 

 

Mazbatasını aldıktan sonra basın açıklamasında bulunan Özel; “Çok yoğun geçen Seçim çalışmalarında, emeklerini ve desteklerini esirgemeyen, yanımızdan ayrılmayan, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye başkanlarımız, İl genel ve belediye meclis üyelerimiz başta olmak üzere tüm teşkilatımıza, gece gündüz demeden afişlerimizin asılmasında, broşürlerimizin dağıtılmasında emeklerini esirgemeyen gençlerimize, sandıklarda görev alan, çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 

 

Ülkemizde büyük bir umut olan, yoğun bir propaganda dönemi yürüterek Yalova’mızı dünyaya tanıtan Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’ye, şahsıma, milletvekili arkadaşlarımıza, çalışma arkadaşlarımıza ve Partimize güler yüz gösteren, daima yanımızda olarak desteklerini esirgemeyen Yalovalı hemşerilerime teşekkür ediyorum.

 

Yalova’mızın gösterdiği ilgi ile Yalova’mızı Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsil etmek üzere şahsıma gösterilen güveni boşa çıkarmayacağım. Sadece partimin değil tüm Yalovalıların Milletvekili olacağım.”  Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.