SUBAŞI’NDA BOZULAN YOL VE KALDIRIMLAR ONARILIYOR

SUBAŞI Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından Belde genelinde su kaçağı arızası giderme çalışması yapılırken, su taşkınları yüzünden bozulan yol ve kaldırımlar düzenlenerek eski haline getirilerek vatandaşların daha rahat ulaşımları için çalışmaları sürdürüyor.

 

Subaşı Belediyesi Fen İşleri ekipleri bozulan kaldırım taşlarını yenileyerek onarıma devam ediyor .Denizgören ve Altınkent Mahallelerinin Muhtelif bölgelerinde bulunan ve zamanla bozulan, kaldırımların onarımı aksatılmadan yapılıyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerle gerçekleştirilen tamir ve onarım çalışmaları sonucunda kaldırımlar kullanılır hale getirilirken, yapılan çalışmalarla yenilenen kaldırımlar daha temiz ve modern görünüme kavuşuyor.

 

 

Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz; Subaşı Belediyesi Su ve Kanalizasyon ekiplerinin Beldemiz de yenilenen su hattı ve arıza nedeniyle çalışmalar sırasında bozulan Kilitli Parke kaldırımları Subaşı Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından bakım, onarım yeni kilitli parke ile kaplanarak cadde ve sokağı eski görünümüne kavuşturuyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.