ÇİFTLİKKÖY KARATECİLERİNDEN TRAKYA SEFERİ

Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, Trakya Ligi Karate Şampiyonası’ndan 17 madalya ile ayrılarak bir kez daha tatamide fırtına estirdi.

 

Halil İbrahim Yüksektepe antrenörlüğündeki Çiftlikköy karatecileri, Kırklareli Lüleburgaz’da LYFA Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Trakya Ligi Karate Şampiyonası’ndan 17 madalya çıkarmayı başardı. 22 sporcu ile turnuvaya katıldıklarını belirten Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı’nın başarılı antrenörü Halil İbrahim Yüksektepe, “Her zaman olduğu gibi sıkı bir çalışma ve disiplinle hazırlandığımız bu turnuvada 10 birincilik, 4 ikincilik, 4 üçüncülük elde ederek başarımızı bir kez daha kanıtlamış olduk. Bize desteklerini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Sayın Ali Murat Silpagar olmak üzere Başkan Yardımcımız Abdurrahim Solmaz’a ve Çiftlikköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze çok teşekkür ederiz. Her zaman dile getirdiğimiz gibi başarılarımızın devamı gelecek inşallah” şeklinde konuştu.

 

 

Çiftlikköy karatecilerinin 17 kez madalya kürsüsüne çıktığı turnuvada Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, Gökay Sökmen’le 30 kg’da, İbrahim Makkaev’le45 kg’da, UfukcanDelihasan’la52 kg’da, Ahmet Enes Durmuş’la +52 kg’da,  Ahmet Refik Çakır’la 47 kg’da, Muhammet Ağır’la55 kg’da, Hilal Umurbek’le 40 kg’da, Ahmet Kürşat Demir ile 40 kg’da ve Muhammet Ağır’lakata kategorisinde birincillik elde etti. Özge Şahin +54 kg’da, Selinay Sökmen 50 kg’da, Muhammed Emir Coşkun +45 kg’da, Taha Delihasan 30 kg’da ikincilik kürsüsüne çıkarken, Murat Aslan Beden +45 kg’da, Rahman Emirhan Özüdoğru +55 kg’da, Ahmet Arda Duru 52 kg’da, Rayet Hilal Özbayrak 36 kg’da üçüncü oldular.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.