BAŞKAN VEFA SALMAN 4 YILI ANLATACAK

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman bugün (14 Eylül 2018-Cuma) Barış Manço Açık Hava Tiyatrosu’nda Saat 18.30’da vatandaşlarla buluşacak.

 

2014 yılında yaşanılan iki yerel seçim süreciyle dikkatleri üzerine çeken Yalova’da Başkanlığa seçilen Vefa Salman, 4 yılda yapmış olduğu çalışmaları değerlendirmek ve yapacağı projeleri anlatmak üzere vatandaşlarla bir araya gelecek. Bugün (14 Eylül-Cuma) Barış Manço Açık Hava Tiyatrosu (AMFİ Tiyatro)’nda saat 18.30’da “Vefa Sensin Yalova” sloganıyla gerçekleştirilecek olan “4. Yılın Ardından” etkinliğinde Başkan Salman yaptığı çalışmaları anlatacak.

 

4 yılda 200’den fazla projeye imza atan ve ürettiği bu projelerin çoğu önemli kuruluşlarca ödüllendirilen ve hatta ülke dışında birçok kentte örnek alınarak uygulanan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, bu kez çalışmalarını anlatmak üzere halkla buluşacak. Şeffaf Oda ve Gezici Şeffaf Oda da her zaman halk ile iç içe olan, hafta iki gün düzenlediği halk günleriyle vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm üreten Başkan Salman bu kez vatandaşa yapmış olduklarını kendi anlatacak. 14 Eylül Cuma Günü Barış Manço Açık Hava Tiyatrosunda düzenlenecek olan “4 Yılın Ardından” etkinliğine hazırlanan Başkan Salman, burada 2014 yılından bugüne kadar yapılmış olduğu hizmetleri halk ile paylaşacak. 4 yıllık sürecin ardından Başkan Salman, yeni dönemde yapacakları projeleri de vatandaşlara aktaracak.

 

“Yalova Sevdamız”

 

“Bu dünyada bir cennet var ise orası Yalova’dır diyerek geride bıraktığımız 4 yılda kentimiz için aşkla çalıştık” diyen Başkan Vefa Salman; “Birlikte yöneteceğiz, sevgiyle büyüteceğiz diyerek çıktığımız bu yolda 4 yılı geride bıraktık. 4 yılda kentimiz için ürettiğimiz projelerimizi halkımıza bir kez daha anlatacağız. İrili ufaklı 200’den fazla projeyi hayata geçirdik. Bu projelerin içinde örnek olanları önemli kuruluşlarca ödüle layık görüldü. 4 yıldır sevdalısı olduğum Yalova’mıza hizmet etmenin onurunu, gururunu yaşıyorum. Geride bıraktığımız süreçte Yalova’mıza kazandırdıklarımızı anlatıp, yapmayı planladığımız projelerimizi hemşehrilerimiz ile paylaşacağımız, 14 Eylül Cuma günü saat 18.30’da BarışManço Açık Hava Tiyatrosu’nda düzenlenecek olan etkinliğimize tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.