DİŞ HEKİMİ DT. DEMET USTAOĞLU ÖZEL ATAKENT HASTANESİ’ NDE HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Hekim kadrosunu başarılı hekimler ile genişleten Özel Atakent Hastanesi, Diş Hekimi Dt. Demet Ustaoğlu ile Ağız ve diş Sağlığı Polikliniği’nde hizmet sunmaya başladı.

1990 yılında Giresun’ da doğan Dt. Demet Ustaoğlu, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu. 2015 yılında mezuniyetini alarak çalışma hayatına başlayan Ustaoğlu Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  ve Sanita Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hizmet sundu.

 

01 Eylül itibari ile Özel Atakent Hastanesi’ nde hasta kabulü yapmaya başlayan  Dt. Demet Ustaoğlu Koruyucu Diş Hekimliği, Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı, Bleaching (Diş Beyazlatma), Laminate Venerler, Protetik Diş Tedavisi, Metal Desteksiz Full Porselen Kuronlar, Metal Desteksiz Köprüler, Metal Desteksiz Zirkonyum Esaslı Köprüler, Total-Parsiyel Protezler, Total Protezler, Parsiyel Protez, Diş Eti Hastalıkları, İmplantoloji, Dolgu Çeşitleri, Kompozit Dolgular, Porselen Dolgular (Inlay / Onlay Dolgular), Kanal Tedavisi, Gömük Yirmi Yaş Dişler alanlarında sağlık hizmeti sunacak.

 

Diş Hekimi Dt. Demet Ustaoğlu hafta içi hergün sabah saat 09:00′ dan akşam 18:00′ a kadar, cumartesi günleri ise saat 15:30′ a kadar hizmet verecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.