ZABITA’DAN HURDACI DENETİMLERİ

Subaşı Belediyesi Zabıta Ekipleri, belde halkının güvenliği, sağlığı ve huzuru için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Ekipler, belde genelinde seyyar satıcılara göz açtırmazken belde halkının huzurunu bozan seyyar hurda toplayıcılara karşı da denetimlerine devam ediyor. Belde halkı tarafından 7/24 ulaşılan zabıta ekipleri çalışmalarıyla büyük takdir topluyor.

 

 

Subaşı Belediyesi Zabıta Ekipleri, Belde genelinde kurallara uymayıp gürültü kirliliğine yol açan seyyar hurda toplayıcılarına göz açtırmıyor.  Belde halkının sağlığını huzurunu ve güvenliğini tehlikeye sokacak her türlü uygulamaya karşı 7/24 denetimlerini sürdüren Zabıta Ekipleri, seyyar hurda satıcıları ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor.  Çevreye verdiği görüntü ve gürültü kirliliği tespit edilen hurdacıların el arabalarını ve topladıkları malzemeleri emanete alarak faaliyetine son veren Zabıta Ekipleri, vatandaşın beğenisini topluyor.

 

Subaşı Belediyesine denetimler için teşekkür eden vatandaşlar; “ Subaşı Belediyemize çok teşekkür ediyoruz. Zabıta Ekiplerimizi aradığımız da bizlerin ihbarlarına dönerek sorunlarımızı çözüme kavuşturuyor” dediler.

 

7/24 HİZMET

 

Vatandaştan gelen ihbar ve şikâyetleri de göz önünde bulunduran ve en kısa süre de geri dönüş yapmaya çalışan Subaşı Belediye Zabıta Ekipleri, 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Belde halkının güvenliği, sağlığı ve huzuru için Zabıta Ekiplerinin 24 saat çalıştığını söyleyen Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz; “Vatandaşımızın rahatı ve huzuru için imkânlarımız ölçüsünde elimizden geleni yapıyoruz. Seyyar satıcıların önüne geçerek vatandaşımızın sağlığını koruyoruz. Gıda imalathanelerini, fırınları denetleyerek vatandaşımızın gözü kulağı oluyoruz.  Kurallara uymayan seyyar hurda toplayıcılara da göz açtırmıyoruz ki vatandaşımız evinde huzurla dinlenebilsin. Vatandaşımız da durumdan oldukça memnun. Bizde denetimlerimizi artırarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.