İYİ PARTİDEN BAŞKAN YARDIMCISI GÜNER’E ZİYARET

İyi Parti Yalova İl Başkanı Mehmet Çam, İlçe Başkanı Gökhan Duman, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner’i makamında ziyaret etti.

 

‘5 Aralık Türk Kadının Seçme ve Seçilme Hakkı’ kazanmasından dolayı, Yalova Belediyesi’nin ilk kadın Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner’i ziyaret ettiklerini belirten İyi Parti İl Başkanı Mehmet Çam, “Seçilmiş olduğu günden bugüne kadar bu görevi layıkıyla yapan Jülide Güner’i kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

 

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Yardımcısı Güner, İl Başkanı Mehmet Çam’a,  İlçe Başkanı Gökhan Duman’a ve yönetim kurulu üyelerine nazik davranışlarından dolayı teşekkür ederek yeni görevlerinde başarılar diledi. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaretin sonunda Başkan Yardımcımız Güner’e günün anlam ve önemine binaen çiçek takdim ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyesi Melda Özer Çetin ve Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Lale Dondurmacı da hazır bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.