İYİ PARTİ YALOVA İL BAŞKANI MEHMET ÇAM İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI

İyi Parti Yalova il Başkanı Mehmet ÇAM aday tanıtım toplansında; “Bilindiği gibi 31 Mart 2019 tarihindeki yerim seçimlere katılmak üzere tüm partiler gibi bizde hazırlık çalışmalarımızın büyük birçoğunu tamamlamış bulunuyoruz.

 

 

Seçim öncesi yapılan ittifaklar iller bazında değişiklikler göstermektedir. Bizde Yalova İyi Parti İl Başkanlığı olarak gelişmeler hakkında birinci ağızdan doğru bilgilendirilmeniz için bu toplantıyı yapıyorum. Yalova halkının kafasındaki soru işaretlerini gidermeyi amaçlıyoruz.

 

Geçen zaman içerisinde bir takım yalan yanlış ifadeler ile spekülasyonlar yapıldı. Bunlar bazen kalem ile bazen de söylemler ile ortaya atıldı. Gerçeklerin çarpıtılmasını önlemek ve Yalovalı hemşehrilerimizin doğru bilgi sahibi olmasını sağlamak önceliğimiz haline geldi.

 

Değerli Yalovalılar, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Genel Merkezimizin aldığı kararlar doğrultusunda İyi Parti olarak her yerde varız. İl Genelinde de çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Bugün aşağıdaki ilçelerimizde Belediye Başkan adaylarımızı çıkartıyoruz.

 

Beldelerdeki adaylarımızı daha önce açıklamıştık.

 

İlçe belediye başkan adaylarımız

 

 

-Armutlu İlçesi: ARİF ÜRGÜP

 

 

-Termal İlçesi: İBRAHİM TANER

 

 

-Çiftlikköy İlçesi: METİN DAĞ

 

 

-Altınova İlçesi: BOLER ARSLAN

 

 

İlkeler doğrultusunda saygı ve sevgi çerçevesinde yaşanan bir seçim süreci geçirmek dileğiyle, Belde, İlçe ve Merkez dâhil tüm Yalova’mıza hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.