YEMEĞİN LEZZETİNİ SAFAHAT LOKANTASI’NDA FİLMİN KEYFİNİ CİNETİME’DA YAŞAYIN

Özdilek, yemek ve sinema keyfini bir araya getiriyor. Özdilek’in gıda ve restoran sektöründeki tecrübelerinin yansıması olan Safahat Lokantası ve Kafe Safahat’ta birbirinden lezzetli tatları deneyimleyen misafirler, film keyfini de Cinetime’da yaşıyor.

 

 

Lezzet ve sinema bir arada

 

Safahat Lokantası ve Kafe Safahat, özgün reçetelerle hazırlanan tariflerin sunulduğu bir mekan olarak, konuklarını unutamayacakları bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Özdilek misafirperverliğinin ve kalitesinin yansıdığı Safahat Lokantası ve Kafe Safahat’ta birbirinden lezzetli tatları deneyimleme şansı yakalayan konuklar, son teknoloji sinema salonlarına sahip Cinetime’da da film keyfini yaşıyor.

 

Sinema yolculuğuna 1998 yılında başlayan Özdilek, Cinetime markası ile 9 lokasyonda (Antalya, Bursa, İstanbul, Düzce, Eskişehir, Manisa Turgutlu, Kocaeli, Uşak ve Yalova) hizmet veriyor. Sevilen ve merakla beklenen film galalarına da ev sahipliği yapan Cinetime, Türkiye’de bulunan yetenekli ve popüler aktör – aktrisleri de sevenleri ile buluşturuyor.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.