ALTINOVA’DA ÇALINMADIK KAPI, SIKILMADIK EV KALMADI

AK Gönüllüler, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ile seçim çalışmaları kapsamında ilçedeki tüm ev ve iş yerlerini 2 kez gez gezdi.

Altınova Belediye Başkanı ve AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Dr. Metin Oral, 31 Mart seçimlerine yönelik çalışmaları kapsamında ilçede bulunan ev ve iş yerlerini 2 kez ziyaret etti.

2. TUR DA BİTTİ

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti SKM Başkanı Metin Tok, AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özkan Tekin, İlçe Teşkilatı ve SKM yöneticileri, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri, mevcut belediye ve il genel meclis üyeleri ile belediye ve il genel meclis üyesi adayları ile partililer, seçim çalışmalarına Cumhuriyet Mahallesi Gebe Çınar, Çınar Koru ve Radar Tolu mevkilerindeki ev ve iş yerlerini ziyaret ederek ilçeyi 2 kez gezmiş oldular.

TANITIM TOPLANTISINA DAVET

Ev ve esnafı tek tek gezen Başkan Dr. Metin Oral, vatandaşlardan yerel seçimler için destek istedi. Altınova Belediye Başkanı ve AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Dr. Metin Oral ile partililer, vatandaşları 9 Mart 2019 Cumartesi günü saat 19:00’da Belediye Düğün Salonu’nda yapılacak olan proje ve aday tanıtım toplantısına davet etti.

Kalabalık bir grupla ilçeyi gezen Başkan Oral ve AK Partililer, vatandaşlar büyük ilgi ve destek gördü.

bizi takip ederseniz seviniriz:

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
Instagram