BAŞKAN SİLPAGAR, SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BAYRAMINI KUTLADI

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Çiftlikköy’deki özel ve kamu hastaneleri, sağlık ocakları ve eczaneleri ziyaret ederek sağlık çalışanlarına çiçek hediye etti.

Yalova Devlet Hastanesi Çiftlikköy Ek Hizmet Binası, Özel Aktif Hastanesi, ilçedeki eczaneler ve sağlık ocaklarını ziyaret eden Başkan Silpagar, doktorların, hemşirelerin ve tüm sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı. Sağlık çalışanlarına günün anlamına binaen çiçek takdim eden Başkan Silpagar, ardından Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Recep Avcı’yı ziyaret ederek bayramını kutladı.

Çiftlikköy’ün son dönemde gerek yeni sağlık yatırımları, gerek ek hastane hizmet binası ve diğer sağlık kuruluşlarıyla birlikte sağlık hizmetlerinden daha fazla ve daha kaliteli bir şekilde faydalandığının altını çizen Başkan Silpagar, “Her koşulda ve her yerde görevlerini büyük bir özveri içinde yapan doktorlarımız ve sağlık personelimiz, çoğu kez zamana karşı mücadele ediyor, stresli şartlarda üstün bir gayretle hizmet veriyorlar. Mesai mefhumu gözetmeksizin özveriyle insan sağlığı için çaba sarf eden tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum. Bugün Tıp Bayramı dolayısıyla ilçemizdeki özel ve kamu hastanelerini, eczaneleri ziyaret ederek kendilerine minik birer hediye takdim ettik. Yalova Devlet Hastanesi Başhekimimiz Dr. Recep Avcı hocamızı ziyaret ederek bayramını kutladık. Sağlık için emek veren tüm çalışanlarımızı bir kez daha tebrik ediyor, kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.