HALK EĞİTİM’DEN BAŞKAN SİLPAGAR’A TEŞEKKÜR

Çiftlikköy Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zekeriya Yayla, Çiftlikköy Belediyesi bünyesinde gerçekleştirilen hobi ve spor kurslarına katılan usta öğreticiler ve kursiyerler ve İlçe Halk Eğitim Merkezi idari personelleriyle birlikte Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’a teşekkür ziyaretinde bulundu. İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zekeriya Yayla, “2014-2019 dönemi boyunca Belediye Başkanı olarak bizlere sağladığınız destek ve kursların sürekliliği için gösterdiğiniz değerli çabadan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

“KÜLTÜRHAN’I SİZLER İÇİN YAPACAĞIZ”

Başkan Silpagar da, Çiftlikköy’ün her yönüyle sürekli büyüyen ve gelişen bir kent haline gelmekte olduğuna dikkat çekerek, “Şu ana kadar Halk Eğitim Merkezi’nin açmış olduğu 50’nin üzerinde kursumuza yer ve teknik malzeme desteği sağladık. Artık sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi Çiftlikköy’ün her insanına ulaştırmak için gereken adımları atmanın plan ve projelerini hazırlamış durumdayız” diyerek, yeni dönem projeleri arasında yer alan Kültürhan’ın, bu gibi hobi ve sportif kurslar için çok verimli bir merkez olacağını dile getirdi. 2019 – 2024 dönemlerinde halkın teveccühü doğrultusunda sosyal belediyecilik projelerini hayata geçirmeyi hedeflediklerini söyleyen Başkan Silpagar, diğer projeleri hakkında da bilgiler verdi.

Ziyaretin anısına İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zekeriya Yayla ve kursiyerler, Başkan Silpagar’a ahşap işlemeli bir Türk bayrağı motifi ile yine kursiyerler tarafından yapılan ahşap oyma Kafkas savaşçısı portresi hediye etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.