LİMAK ENERJİ’DEN YEŞİLAY’A ANLAMLI DESTEK

Sağlık alanındaki ihtiyaçlar konusunda toplumda farkındalık yaratmayı amaçlayan Limak Enerji, bağımlılıkla mücadelede Yeşilay’a destek verdiği proje ile faturalar üzerinden sosyal mesaj veriyor. Yeşilay Haftası kapsamında gerçekleştiren proje ile 3 milyon müşterisine “Alkol ve madde bağımlılığını hayatınızdan çıkarmak için: Yeşilay” mesajını ileten şirket, müşterilerinin hanesine konuk olurken, bu mesajları 5 milyon kişiye ulaştırıyor.

Limak Enerji, görevli tedarik şirketi olduğu Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da müşterilerine gönderdiği elektrik faturalarındaki sosyal mesaj ile toplumu bilinçlendirmeye devam ediyor. Daha önce ONKO-DAY, HETADER ve Kızılay gibi pek çok sivil toplum kuruluşuna destek veren ve toplumsal farkındalık yaratan Limak Enerji, son projesinde Yeşilay ile işbirliği yaptı. Faturaların üzerindeki mesaj ile zararlı alışkanlıkları bırakmanın önemine vurgu yapanLimak Enerji, vatandaşları bu konuda bilinçlendirmeye devam etti.

Farklı sosyal sorumluluk projelerine de imza atan Limak Enerji Uludağ Elektrik’in Genel Müdürü Ali Erman Aytac, zararlı alışkanlıklar ile mücadele konusunda önleyici çalışmalar yapmanın hayati öneme sahip olduğunu söyledi. Aytac; “Limak Enerji olarak, faturalarımız aracılığı ile sağlıklı bir toplum konusunda bilinç oluşturmaya katkı sağlıyoruz.Gençlerimizin ve toplumumuzun zararlı maddelerden uzak durması için bilgilendirme ve bilinçlendirme kampanyalarının çok önemli olduğunu biliyoruz. Yeşilay ile birlikte hareket ederek, müşterilerimizin faturalarında uyarı mesajı yayınladık. Bu tarz projeler ile gençlerimizi bu kötü maddelerden koruma ve uzak tutma konusunda mücadeleye destek olmayı amaçlıyoruz. Özellikle devletimizin de yapmış olduğu sosyal yaşamı destekleyen aktiviteler, gençlerimizin ve toplumun dezavantajlı kısmında yer alan kişilerin zararlı maddelerden uzak durmasına yardımcı oluyor. Biz de şirket olarak, sosyal sorumluluk bilinciyle toplum yararı güden mesajları müşterilerimize iletiyor, farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz. ”

Daha önce HETADER işbirliğiyle hemofili ve talasemi hastaları için elektrik faturalarında “HETADER adına Kızılay’a kan ver, çocuklarımıza can ver” mesajı, Uludağ Onkoloji Dayanışma Derneği (ONKO-DAY) ile birlikte farkındalık oluşturmak için faturaların altında ”Meme kanserinde erken tanı hayat kurtarır” mesajı ve Kızılay ile birlikte “Düzenli kan bağışı yapalım, zor anlarda ihtiyaç sahiplerinin yanında olalım.”  mesajı yayınlayan Limak Enerji, toplum yararı güden çalışmalarına devam edecek.

LİMAK ENERJİ HAKKINDA

“Hayatı Aydınlatıyoruz” sloganıyla yola çıkan Limak Enerji; Limak Holding kuruluşudur. 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) ilgili mevzuatları çerçevesinde 28.09.2012 tarihinde kurulmuştur. Görevli elektrik tedarik lisansına sahiptir. Aynı zamanda son kaynak tedarikçisidir. Kalite Yönetim Sistemleri ve benimsediği EFQM modeli ile müşterilerine rahat, konforlu ve hızlı hizmet anlayışıyla yatırımlarını sürdürmektedir.

Genel Merkez Binası, Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de 9 Bölge Müdürlüğü, 100’ü aşkın Müşteri İşlem Merkezi(MİM) ile abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmet gerçekleştirilmektedir. EPDK tarafından belirlenen, yıllık elektrik tüketimi 1600kWh olan serbest tüketicilere indirimli elektrik satışını gerçekleştirmektedir. Serbest tüketiciler için kampanyalar düzenleyerek, avantajlı tarifelerle elektrik satışını tüm Türkiye’de gerçekleştirmektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.