TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ SUAT PARILDAR YAŞLILAR HAFTASINDA HUZUREVİNİ ZİYARET ETTİ

Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar Yaşlılar Haftasında Paşakentte bulunan Huzurevini ziyaret ederek huzurevinde kalan yaşlılarla sohbet etti.

Huzurevi Müdürü İkram Akıncı Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar’ı kapıda karşıladı ve huzurevi ile ilgili bilgiler verdi. Suat Parıldar da Yaşlılığın insan hayatında çok özel bir dönemi ifade ettiğini söyleyerek, “Yaşlılık, her insan için değişik mana ve önem ifade eder. Geçmiş ile günümüz arasında köprü kuran yaşlılarımız, kültürel değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Biz de bu özel günde yaşlılarımızı ziyaret ederek ellerini öpmek ve hayır dualarını almak istedik” dedi.

 İkram Akıncı daha sonra Suat Parıldar’a Huzurevini gezdirdi. Bazı huzurevi sakinlerini odalarında ziyaret eden Parıldar, daha sonra toplu oturma salonunda yaşlıların elini öperek hepsiyle ayrı ayrı sohbet etti.

Beraberinde getirdiği meyve fidanlarını da huzurevine hediye eden İl Müdürü Suat Parıldar, meyve fidanlarını huzurevi sakinleri ile birlikte dikti.

Suat Parıldar’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren yaşlılar Suat Parıldar’a teşekkür ederek yine gelmelerini istediler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.