AKSA’DAN ÇOCUKLARA 23 NİSAN HEDİYESİ

Çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren Aksa Akrilik, son dört yıldır olduğu gibi, bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ücretsiz sinema etkinliği düzenliyor. Aksa Akrilik ile 1000 çocuk, 23 Nisan’da Özdilek Cinetime’da “Kuklalı Köşk: Hırsız Var” filmini izleyecek.

Faaliyet gösterdiği Yalova’da eğitime ve sanata tam destek veren Aksa Akrilik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına ücretsiz film gösterimiyle katılıyor. Dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek akrilik elyaf üreticisi Akra Akrilik, son dört yıldır olduğu gibi, bu yıl da 1000 çocuğa ücretsiz sinema keyfi yaşatacak. Aksa ile Gelişim Atölyesi” etkinlikleri kapsamında çocukların ve gençlerin kişisel gelişimlerini destekleyen şirket, çocukların 23 Nisan’ı neşeli bir şekilde geçirmesini hedefliyor.

“Kuklalı Köşk: Hırsız Var” filmini ücretsiz izlemek isteyen 15 yaş ve altı çocukların, sinema biletlerini 19–22 Nisan tarihleri arasında Özdilek Cinetime gişesinden temin etmesi gerekiyor. Filmin ilk seansı Salon 4’de saat 11.00’de başlayacak. Diğer gösterimler de 13.00/15.00/17.00/19.00 saatleri olmak üzere gün boyu sürecek. Sinema keyfine ücretsiz mısır ve içecek ikramı da eşlik edecek.

Aksa Akrilik Hakkında:

Akkök Holding’e bağlı Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş., 1968 yılında yüzde 100 Türk sermayesiyle kuruldu. 5.000 ton/yıl kapasiteyle Yalova’daki fabrikasında 1971’de üretime başlayan Aksa Akrilik, ilk kez 1977’de dış pazara açıldı. Yıllar içinde gelişme ve ilerleme odaklı üretim politikasından ödün vermeyen Aksa Akrilik, 315.000 ton/yıl üretim kapasitesiyle dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek akrilik elyaf üreticisi konumuna ulaştı. Aksa Akrilik, Türkiye’deki akrilik elyaf talebinin yaklaşık yüzde 69’unu, dünyadaki akrilik elyaf pazarının ise yaklaşık yüzde 17’sini karşılamaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.