FENERBAHÇE BEKO – ANADOLU EFES MAÇI DEV EKRANDA

THY Avrupa Ligi’nde Final Four heyecanı başlıyor. Basketbol severleri ekran başına kilitleyecek olan karşılaşmalarda iki temsilcimiz kupanın sahibi olabilmek için mücadele edecek. Yalova Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda kuracağı dev ekranda bu heyecanı tüm Yalovalılar ile paylaşacak.

“Tüm vatandaşlarımızı bu heyecan dolu maçı izlemeye davet ediyorum” diyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, “Final Four heyecanını tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibivatandaşlarımız ile hep birlikte 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı içerisinde kuracağımız dev ekranın önünde yaşamak istiyoruz. Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zorlu günler ve idrak ettiğimiz Ramazan ayının birleştirici, bütünleştirici ve manevi duygusu içerisinde birlik olmaya ihtiyacımız var. 17 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da oynanacak Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes mücadelesini izlemek ve bu heyecanı birlikte yaşamak adına tüm halkımızı davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Avrupa Ligi Final Four yarı final maçı, 17 Mayıs 2019 Cuma günü saat 19.00’da oynanacak. Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes arasında oynanacak maçın galibi, 19 Mayıs’ta finalde Türkiye’yi temsil edecek. 19 Mayıs’ta gerçekleştirilecek final maçı içinde Yalova Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’na dev ekran yerleştirilecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.