OK: YALAVASPOR’U KUTLUYORUZ. YAŞANANLARI KABUL ETMİYORUZ

Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok, Bal Ligine çıkan Yalovaspor Kulübü ve camiasını kutladı.

Ok, Final maçında Yalovalı siyaset ve bürokrat çevresinin Altınova Belediyespor’u dışlayıcı davranışlarının kabul edilemez olduğunu söyledi.

“ÜZÜLDÜK, CİDDİ SIKINTILARIMIZ OLDU”

Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok, Bal Ligi Play-Off maçı öncesi yaşananlar hakkında basın açıklaması yaptı. Ok yaptığı açıklamada, “Öncelikle Altınova Belediyespor Kulübü ve camiası olarak, haklı bir galibiyetle Bal Ligine çıkan Yalovaspor’u tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

Maç öncesi Yalova’da siyasilerin, bürokratların ve bazı çevrelerin Altınova’yı dışlayıcı, Altınova Belediyespor’u Yalova’nın bir takımı olarak kabul etmemelerini, aynı şekilde kucaklamamalarını Altınovaspor Camiası olarak, Altınovalı vatandaşlar olarak kabul edemiyoruz. Bu bizi üzmüştür. Bu konuda ciddi sıkıntılarımız olmuştur.

“LİGLERDEN ÇEKİLEBİLİRİZ”

Yaşananlar nedeniyle önümüzdeki sezona kulüp olarak; istenmediğimiz, dışlandığımız liglere katılmama gibi şahsi bir düşüncem var. Önümüzdeki Yönetim Kurulu toplantısında Altınova Belediyespor olarak tüm branşlardan çekilme düşüncemi yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla paylaşacağım. Tekrar Yalovaspor’’a BAL Liginde başarılar dilerim” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.