SELİM IŞILAK’A ÖNEMLİ GÖREV

Tüm Kantin, Kafeterya, Büfe, Çay Ocağı ve Yemekhane İşverenleri Sendikası Yalova Temsilciliği’ne Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Selim Işılak getirildi.

Türkiye Kantin İşletmecileri Esnaf Dernekleri Federasyonu Başkanı Vahap Osmanoğlu başkanlığında kurulan Tüm Kantin, Kafeterya, Büfe, Çay Ocağı ve Yemekhane İşverenleri Sendikası, ülke genelinde örgütleniyor. Bu kapsamda sendikanın Yalova Temsilciliği’ne yönetim kurulu tarafından Selim Işılak atandı.

Türkiye Kantin İşletmecileri Esnaf Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Selim Işılak konuyla ilgili açıklamada bulundu. Işılak, “Federasyon Başkanımız Sayın Vahap Osmanoğlu Başkanımız Başkanlığında kurulmuş olan sendikamızın amacı ülkemiz genelinde bulunan binlerce meslektaşlarımızın ve meleğimizin, sektörümüzün hizmet kapsamı alanında bulunan diğer meslektaşlarımızın ortak sorunları ve sıkıntılarını devletimizin vermiş olduğu kanun ve kuralları çerçevesinde daha gür bir şekilde hak ve hukuki sorunları dile getirmek suretiyle sorun ve sıkıntılarımızın ortak akılla çözümünde ve gelişiminde katkıda bulunmaktır.

Bu vesile ile 81 ilimizde Federasyon Başkanımız ve meleğimizin duayeni sayın Vahap Osmanoğlu başkanımız başkanlığında kurulmuş olan “Tüm Kantin, Kafeterya, Büfe, Çay ocağı ve Yemekhane İşverenleri Sendikası” emek ve ekmek mücadelesi veren başta kantin işverenlerimiz olmak üzere sektörümüzün tüm işverenlerine hayırlı olsun” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.