Aksa Akrilik’in kurumsal yayını “AKSA HABER”in ilk sayısı yayınlandı

Aksa Akrilik’in “Aksa Haber” isimli kurumsal gazetesinin ilk sayısı yayınlandı.

Aksa Haber, Aksa çalışanlarının yanı sıra, Yalova’da bulunan devlet kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına düzenli olarak dağıtılacak.

 

Aksa Akrilik, hayata geçirdiği projeleri, hedefleri ve Aksa çalışanlarıyla ilgili haberlere yer verdiği kurumsal gazetesi Aksa Haber’in ilk sayısını yayınladı.

 Üç aylık periyodlarda yayınlanacak olan Aksa Haber  toplam 12 sayfadan oluşuyor ve her ay gazetede iki Aksa çalışanının röportajına yer veriliyor. Gazetede yer alan röportajların profesyonel muhabirler tarafından gerçekleştirilmesi çalışanlar açısından önemli bir deneyim olarak görülüyor.

 Gazetenin ilk sayısında, Aksa ve Aksa çalışanlarıyla ilgili haberlerin yanı sıra, Aksa ve Ak-Tops’un birleşme çalışmalarına başlaması ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Aksa ve DowAksa tesislerini ziyaret etmesiyle ilgili haberler de dikkat çekiyor.

 Aksa ile ilgili tüm güncel gelişmelerin paylaşılacağı Aksa Haber,  Aksa çalışanlarının yanı sıra, Yalova’da bulunan devlet kurumları ve  sivil toplum kuruluşlarına  gönderilecek.

Kurumsal bir yayın olan Aksa Haber’in satışı gerçekleşmeyecek.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.