Ali Murat SİLPAGAR Ak Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Aday Adaylığı için Resmi Başvurusunu Yaptı

Çiftlikköy belediye başkan aday adayı Ali Murat SİLPAGAR konuşmasına şu sözlerle başladı. “Değerli ilçe başkanım İlçe yöneticilerim Ak Partili dava arkadaşlarım basın mensupları ve saygı değer Çiftlikköylü hemşerilerim öncelikle hepinize hoş geldiniz diyorum saygıyla selamlıyorum.” dedi.

 ak-parti-çiflikköy-belediye-başkan-aday-adayı-ali-murat-sipagar-1-600-int
SİLPAGAR konuşmasına “Değerli misafirler bugün burada ÇiftlikköyümüzünBeldesi ve köyleriyle beraber temel sorunlarını çözmüş vizyon ve misyon sahibigüzel bir Çiftlikköy için Sayın İlçe Başkanım ve ilçe yönetimi kadın kollarımız ve akgençlerle beraber hizmete talibiz.Bende bu yolda ilk görevim olarak Çiftlikköybelediye başkanlığı aday adaylığımı açıklayarak bunu da siz saygı değer Çiftlikköylühemşerilerimle ve ilçe teşkilatımla paylaşmaktan onur duyuyorum.” dedi.
 ak-parti-çiflikköy-belediye-başkan-aday-adayı-ali-murat-sipagar-3-600-int

 

ÇİFTLİKKÖY BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

 

Biz, Çiftlikköylüler için 2014 Yerel Seçimleri çocuklarımızın ve bizlerin geleceği için bir dönüm noktasıdır. Çünkü bu seçim süreci Çiftlikköy’un geleceğinişekillendirmek, çevresiyle barışık, modern bir şehir oluşturmak için güzel bir fırsatveriyor. Biz de bu rüyayı birlikte gerçeğe dönüştürmek amacıyla yola çıktık.

 

“ÇİFTLİKKÖY DE DEĞİŞİM İÇİN” – “HİZMET EKSENLİ DÜRÜST BELEDİYECİLİK

 

Çiftlikköy Belediyesi’nde şeffaf katılımcı, toplum, çevre ve ihtiyaç odaklı yerel yönetim anlayışı için çalışıyoruz. Çiftlikköy’ü AK Belediyeciliğe kavuşturmak en büyük arzumuzdur.

 

ak-parti-çiflikköy-belediye-başkan-aday-adayı-ali-murat-sipagar-2-600-int-600x320

 

“HERKESE EŞİT YAKINLIKTA”

 

Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını bölge, yöre. din. dil, etnik ayrımcılık yapmaksızın,kimseyi ötekileştirmeden karşılamak öncelikli anlayışımızdır. Bize oy versin veyavermesin herkese hizmet götürmek bizim için ahlaki ve vicdani sorumluluktur.

Birlikte, Güçlü ve yıldızı parlayan bir Çiftlikköy e ulaşacağımıza inanıyorum.

ALLAH (C.C) YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

ak-parti-çiflikköy-belediye-meclisi-aday-adayı-int

Çiftlikköy AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Çelebi’ye evraklarını teslim eden Afşin Karyağdı, Çiftlikköy Belediye Meclis Aday Adaylığı için resmen başvurusunu açıkladı.

Çiftlikköy AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Çelebi ise, Karyağdı’ya aday adaylığının ilçeye hayırlı olmasını diledi.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.