GAZETECİ ARKADAŞIMIZA YAPILANI KINIYORUZ

Pusula Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Kutgun’nun darp edilmesi üyesi bulunduğu Yalova Gazeteciler Cemiyeti yönetiminden tepki geldi.

Yalova gibi çağdaş eğitimli bir kentte yerel bir gazete sahibinin darp edilmesini büyük bir ayıp olarak değerlendiren Yalova Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri adına açıklama da bulunan Başkan Ayhan Polat ‘’Bu yaşanan üzücü hadise ile bu kentte objektif yayın yapmanın ne kadar zor olduğuna bir daha şahit olduk.

Gerek ekonomik gerekse tehtitlerle sindirme politikası uygulayan bazı siyasiler bu yaptıkları yetmiyormuş gibi bir de darp etme gibi hiçte doğru ve etik olmayan bir davranış ile adata mağlubiyetlerini deklara edercesine bir uslup sergilemişlerdir.
Yaşanan bu üzücü olay ile Yalova da siyasetin ne kadar kirli eller tarafından idare edildiği bir defa daha ortaya çıkmıştır.
Yalova Gazeteciler Cemiyeti yönetimi olarak bu tür nahoş olmayan durumların bir daha yaşanmamasını temenni ediyor, darp olayını gerçekleştiren Yalova Ticaret ve Sanayi odası Başkan yardımcısı Muhammed Sarıoğlunu kınıyoruz’’ dedi.

YALOVA ÇEVRE GAZETESİ AİLESİ OLARAK

HER TÜRLÜ ŞİDDETE KARŞIYIZ VE KINIYORUZ.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.