Gençler Başarılı Oyuncu Müge Boz ile Buluştu

Türkiye İş Bankası’nın, İş’te Üniversiteli markasının 10 yıldır gençlere sunduğu hizmetlere yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan internet sitesi isteuniversiteli.com.tr gençlere ünlü isimler ile tanışma ve sohbet etme fırsatı veriyor. Bu toplantılarda Türkiye’nin edebiyat, müzik, sinema, tiyatro ve mesleki gelişim gibi hayata dair pek çok alanındaki değerli ismi; deneyimlerini ve yaşam önerilerini üniversiteli gençler ile paylaşıyor.

işte üniversiteli

Ekim ayının şanslı gençleri Mert Fırat ile buluşmuştu. Kasım ayının talihlileri ise 26 Kasım 2013 günü başarılı oyunculuk kariyeri ile dikkat çeken, Maximum Kart’ın reklam yüzü Müge Boz’la keyifli bir sohbette bir araya gelerek sanatçıyla tanıştılar.

Hem gençlerin hem de popüler oyuncunun 4 saat boyunca eğlenceli vakit geçirdiği bu etkinlikten kareler facebook.com/isteuniversiteli ve twitter.com/isteuni sosyal medya hesaplarından da anlık olarak paylaşıldı.

işte üniversiteli 2

İş’te Üniversiteli

Türkiye İş Bankası’nın gençlere özel bankacılık hizmet paketi İş’te Üniversiteli kapsamında gençler İş’te Üniversiteli logosuyla markalanmış özel kredi kartı, Bankamatik Kartı ve sanal kart kullanarak alışverişlerini güvenle gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca vadesiz TL hesabının yanı sıra yatırım hesabı açma, tasarruflarını yatırım araçlarında değerlendirme, düzenli ödemeleri ya da faturaları için otomatik ödeme talimatı verme ve Anında Bankacılık kanallarını kullanarak cep telefonuna TL yükleme işlemleri gibi birçok bankacılık işlemini rahat ve kolayca yapabilme olanağı sunuluyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.