Vatan Bilgisayar Yalova’da 86. Şubesini Açtı

Teknoloji perakendeciliğinin Türkiye’deki öncüsü Vatan Bilgisayar, Yalova’daki ilk, Türkiye’deki 86. mağazasını 28 Kasım Perşembe günü hizmete açtı. Teknoloji perakende zinciri Vatan Bilgisayar, mağaza açılışlarına ara vermeden devam ediyor. Açılışa Vatan Aile fertlerinden Vatan Bilgisayar genel müdürü Hasan Vatan ile babası katıldılar Yalovalıların büyük ilgi ile karşıladığı açılışa özel yapılan %30 indiriminde etkisi de gözlerden kaçmadı.

 

 

 

Vatan Bilgisayar’dan, açılışa özel kampanyalar

   En seçkin dünya markalarına ait, televizyondan cep telefonuna, bilgisayardan dijital kameralara, notebook’lardan küçük ev aletlerine kadar 15 bin ürünün yer aldığı Vatan Bilgisayar, Yalova Hiperstore kapılarını, açılışa özel kampanyalar ile açtı.

2013 yılını 46 kentte, 100 mağaza ile tamamlamayı düşünüyoruz’

      Mağaza açılışları sonrasında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, ‘Türkiye’nin dört yanında mağaza açmaya devam ederek hızlı büyümemizi sürdürüyoruz. Bugün Yalova’daki ilk mağazamızı hizmete açarak 86 mağazaya ve 150 bin metrekare alana ulaştık. 2013 yılını 46 kentte, 100 mağaza ile tamamlamayı düşünüyoruz’ dedi.

   ’Her şey vatan için’

Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan,  uzman teknoloji ekibiyle el ele tutuşarak, ’Her şey Vatan için’ sloganıyla, mağazasının açılışın gerçekleştirdi.

Kampanyadaki ürünler bir saatte tükendi

Televizyondan, cep telefonuna, masaüstü bilgisayardan notebook’a, fotoğraf makinesinde mutfak aletlerine kadar 15 bin çeşit ürününde geçerli olan yüzde 30 indirim kampanyası ile açılan mağazalarda indirim Pazar gününe kadar sürecek.

Vatan Bilgisayar’ın mağaza adreslerine www.vatanbilgisayar.com internet sitesinden veya 444 56 56 no’lu çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Hakkında

Vatan Bilgisayar, 1983 yılında Taksim-Elmadağ’da Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak kuruldu.

İstanbul’un yanı sıra Vatan Bilgisayar; İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Konya, Antalya, Kayseri, Samsun, Trabzon, Aydın, Mersin, Eskişehir, Adapazarı, Tekirdağ, İzmit, Hatay, Gaziantep, Balıkesir, Sivas, Denizli, Kahramanmaraş, Erzurum, Malatya, Düzce, Muğla(Bodrum) Diyarbakır, Afyon, Kütahya, Manisa, Çorum, Osmaniye, Edirne, Ordu, Zonguldak (Ereğli), Mardin, Kırklareli, Isparta ve Yalova olmak üzere Türkiye’nin 39 ayrı ilinde 86 mağaza ile hizmet veriyor. Toplam 149.920 m² kapalı alana ulaşan Vatan Bilgisayar, Türkiye’de teknoloji perakendeciliğine yenilikçi bir vizyon kazandırmıştır. En seçkin dünya markalarını bünyesinde toplayan Vatan Bilgisayar; yüzlerce markaya ait, televizyondan cep telefonuna, bilgisayar parçalarından dijital kameralara, notebook’lardan küçük ev aletlerine kadar 15 bin çeşit ürün yelpazesini satışa sunuyor. Türkiye’nin her yerine vatanbilgisayar.com web sitesi üzerinden online ürün satışı gerçekleştiren Vatan Bilgisayar, haftanın 7 günü saat 10:00-19:00 arasında çağrı merkezinden de (444 56 56) ürünler hakkında detaylı bilgi verebilmekte ve sipariş alabilmektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine büyük önem veren Vatan Bilgisayar’da mağaza başına ortalama 10 kişilik satış sonrası destek ekibi de bulunmaktadır.

Vatan Bilgisayar Uzman teknoloji ekibiyle hazır

 Uzman teknoloji ekibiyle en iyi hizmeti sunan Vatan Bilgisayar,  Yalova Hiperstore gelen Yalovalıları, kendilerine her konuda yardımcı olan, en doğru ürünü bulma konusunda kendilerini detaylı olarak bilgilendiren uzman personellerle karşıladı.

Vatan Bilgisayar’ın teknoloji konusunda özel eğitim alarak uzmanlaşmış satış danışmanları, teknoloji meraklılarının ihtiyaç ve beklentilerini dinleyip, onları en uygun ürüne yönlendirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.