AK Parti Yalova’da Dört Yeni İlçe Başkanını Tanıttı

AK Parti Teşkilatında yeni atanan İlçe başkanlarını tanıtmak amacıyla, 3 Aralık Salı Günü AK Parti Merkez İlçe Konferans Salonu’nda AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan basın açıklaması yaptı.

AK Parti Merkez İlçe Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıya; Yalova AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan, İlçe, belde, merkez AK Parti İlçe Teşkilatı, kadın kolları ve gençlik kolları başkanları katılım sağladı.

AK Parti Yalova Teşkilatı yerel seçimlere girerken, il genel meclisi ve belediye başkanlığı aday adaylığından dolayı boşalan ilçe başkanlıklarına yeni atamalar gerçekleştirdi.

ak-parti-yeni-ilçe-başkanlarını-tanıttı-2-800-int

Termal İlçe Başkanlığına M. Tufan Kazıcı, Armutlu İlçe Başkanlığına Cafer Özbey, Çınarcık İlçe Başkanlığına Serpil Asal ve Çiftlikköy İlçe Başkanlığına Hakan Varış getirildi.

ak-parti-yeni-ilçe-başkanlarını-tanıttı-k-800-int

Pehlivan, ‘Biz engellileri hiç bir zaman engelli görmüyoruz’

              Bugün hayatımızda bize en büyük dersi verecek olan günlerden birisi olduğuna dikkat çeken Yalova AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan, ‘Hayatımızı gözden geçireceğimiz ve kendimizi sorgulayacağımız bu özel gün olan 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde başımızı ellerimizin arasına alarak düşünmemiz gerekir. Biz engellileri hiç bir zaman engelli görmüyoruz.

Engelli olan kardeşlerimizin hiçbir engeli yoktur. Asıl engel, onları engelli olarak gören bireylerdedir. Bu bilinçle hareket eden insanların dostlarımızı ötekileştirmekten başka bir şey yapmadıkları şüphe götürmez gerçektir. Asıl engel fiziksel değil düşüncelerimizdeki karanlık saplantılardadır. Önemli olan dostlarımızı yönetimlerimizde, istişarelerimizde aramıza katarak onların eşsiz fikirlerinden yararlanmak ve dostlarımızı değil, onları engelli olarak gören zihniyetin eğitimi için uğraşmalıyız.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak herkesin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutlar, engelsiz bir dünya dilerim’ dedi.

“Bu seçimlerde %60’ın üzerinde oyu biz alacağız”

 Bu ayın 15- 20 arasında belediye başkan adayları belirlenecek. Saha çalışmalarımızı her zaman olduğu gibi devam ediyoruz. Adaylarımız zaten zımba gibiydiler ama artık bomba gibiler. 2 yıl önce 14 belediyeyi alacağız diye sizlere, söz vermiştim. İnşallah 14 belediyeyi alacağız. Bununla bitmeyecek. Bir söz daha vermiştim Yalova’da oyumuzu %60’ın altına düşürmeyeceğiz diye. Şuan ki anket çalışmalar gösteriyor ki, Yalova’da AK Parti’nin oyu %60’ın üzerinde. En yüksek oyu biz alacağız. İlçelerimizde kadın kollarımız, gençlik kollarımız görevlerine devam ediyorlar. Yeni ilçe başkanlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum’ dedi.

Daha sonra yeni ilçe başkanlıklarına atanan ilçe başkanları, kısaca kendilerini kamuoyuna tanıttılar.

Haberimizin videosu izleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.