BİMEKS YALOVA’DA

Teknoloji perakendesinde gerçekleştirdiği satın almalarla öne çıkan Bimeks, Ekim ayında satın aldığı Electro World mağazalarının dört tanesinin daha tabelalarını değiştirdi. Halkın yoğun ilgi gösterdiği törende Yalova Electro World mağazası Bimeks oldu.  

 Yalova Bimeks mağzasının açılışa gelen satış direktörü Önder Yükselin katılımıyla gerçekleşen açılışta yalova halkının ilgisi ile gerçekleşti. Electro World satın alması ile Türkiye genelinde 115 mağazaya ulaşan Bimeks, 2014’e dört yeni mağazası ile giriyor. Eşzamanlı olarak Bolu, Elazığ, Karabük ve Yalova’daki Electro World mağazalarının tabelasını değiştiren ve açılışlarını gerçekleştiren Bimeks, açılışa özel indirimlerle müşterilerini sevindirdi.

 

 

 

Gelecek dönemde tabela değişimlerinin hız kazanacağını belirten Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, Bolu’da yaptığı konuşmada “Bimeks olarak büyük bir adım attık. Gelecek dönemde Darty mağazaları ile benzer bir satın almaya gitmek için ilk adımı attık ve bir ön anlaşma imzaladık. Umuyorum her iki markanın da mağazaları bizlere şans getirir ve daha iyi daha güzel işlerde sizlerle bir araya geliriz. Bolu Bimeks mağazasının hepimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. Açılışa büyük ilgi gösteren halk ile sohbet eden Bayraktar, mağazadaki ürünler konusunda tavsiye vermeyi de ihmal etmedi.
‘Teknolojinin kalbi burada atıyor’ sloganı ile çalışmalarını sürdüren Bimeks, 2015 yılı sonuna kadar, Türkiye’nin 81 ilinde, 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Tabelalarını değiştirdiği mağazalarda açılışa özel indirim fırsatları sunan Bimeks, iPhone 4, LG televizyon, Grundig A+ buzdolabı, Apple ipad mini ve Samsung çamaşır makinesi gibi tüketicilerin ilgisini çekecek birçok üründe çeşitli avantajlar sundu.

Bimeks Tanıtım Videosunu Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.