KOÇAL, “KEŞKE GELİP YALOVA’DAN ADAY OLSAYDI”

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muharrem İnce’nin, “Hem Yalova belediyesini alıp hem de ampulü söndüreceğiz” sözlerine Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal’dan gönderme geldi. Koçal, “Keşke gelip Yalova’dan belediye başkanı adayı olsaydı” diye konuştu.

Yakup B. Koçal, gazetecilerin sorularını yanıtladı. CHP Grup Başkanvekili, Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Bir taşla iki kuş vuracağız. Hem AK Parti’den, hem Koçal’dan kurtulacağız” sözlerini değerlendirdi. Koçal, halka siyasi polemiklerle gitmeyeceğini ve projelerini anlatacağını dile getirdi. İnce’nin Ankara’da Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilmemesiyle ilgili de konuşan Koçal, Ankara’da seni yapmazlar, gel Yalova’dan aday ol. Biraz zevkli seçim yaşayalım’ dedim yapmadı, dinlemedi beni. Ne yapayım şimdi. Biz kendi işimize bakıyoruz. Başkasının dediğine değil” diye konuştu.

5 Ocak tarihi itibariyle toplantılar düzenleyeceklerini sözlerine ekleyen Başkan Koçal, şöyle konuştu:

“Ayın 5’inde toplantılara başlıyoruz. 80 tane toplantı düzenleyeceğiz. Her toplantıya 500 kişi katılacak. Farklı farklı 500 kişi olacak. 40 bin kişiye ulaşacağız. Biz proje, hizmet anlatacağız.

80 toplantının tarihi, nerede yapılacağı belli. Her toplantıya kimin geleceği bile belli. Farklı bir sistem. Türkiye’de de bir ilk olacak. Ciddi bir altyapısı olan organizasyon yapıyoruz.”  dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.