YALOVA DÜNYA PAZARINDA

Her yıl özellikle Arap ülkeleri olmak üzere tüm Emlak, İnşaat ve Yatırım fuarlarında Yalova’yı özel görsel ve tanıtım filmleri ile tüm Yalova projeleri ile tanıtan Yalova’nın emlak markası haline gelen Tuğra Emlak ve Yatırım Danışmanlığı, il turizmine de büyük katkı sağlayarak; 5-8 Aralık tarihleri arasında CNR Fuar Merkezinde düzenlenen ‘Emlak 2013’ fuarına katıldı.

Yalova Dünya pazarında-1Firma yetkilileri, fuarda Yalova’nın önemli villa ve daire projelerini tanıttılar ve katılımcılara ayrıntılı bilgi verdiler.
FUAR için Türkiye’ye gelen 80 Arap yatırımcı ve Suudi Kralının oğlu prens; Tuğra Emlak ve İnşaat şirketinin organizasyonu ile Yalova’ya geldiler ve Termal’deki bir otelde konakladılar ve kendilerine Yalova’nın güzelliklerinden ve yatırım yapılacak bölgelerinden söz ettiler. Arap yatırımcılara sunum yapıp ayrıntılı bilgiler veren Tuğra Emlak ve İnşaat şirketi yöneticilerinden Aydın Tekiner ile Muhammed Bahadır, “Termal’de konuk ettiğimiz gerek Arap gerekse diğer yabancı yatırımcılar ile ön protokoller ve sözleşmeler imzaladık. Yabancı konuklarımızın ilimizden memnun ayrılmaları bizleri de onurlandırdı” diye konuştular.

Firma yetkililerinden İsmail Tatacak ise; “İlimizi tüm güzellikleri, turizm, sanayi ve yatırım alanları ile tanıtmak bizim asli görevlerimizdendir. Kentimize borcumuzu doğru yatırım ve yatırımcı ile ödemeliyiz. Kent gelişimi yalnızca bürokrasiden beklenemez, hepimiz elimizden geleni yapmalıyız. Bu sebeple tüm dünyada yatırım, emlak, inşaat fuarlarının takipçisiyiz. Şehrimize her ay yüzlerce turist bizim organizasyonlarımızla gelmekte.” şeklinde konuştu ve Yalova’yı yurt dışında temsil etmeye ve tanıtmaya devam edeceklerini açıkladı.

Haber & Foto : Umut Küçükbayraktar

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.