CHP VE SALMAN’DAN YENİ YIL ZİYARETLERİ

CHP Yalova Belediye Başkan adayı Vefa Salman CHP Yalova İl Başkanı Özcan Özel’le birlikte yeni yıl ziyaretleri gerçekleştirdi. Yeni yılın yeni bir umut olduğunu vurgulayan CHP Yalova Belediye Başkan adayı Vefa Salman seçim çalışmalarına doğduğu evden başlayarak gün boyunca sürdürüp, 2014 yılına ziyaretler gerçekleştirerek girdi.

 

CHP Yalova Belediye Başkan adayı Vefa Salman, seçim çalışmalarına ailesi ve partili arkadaşlarıyla birlikte doğduğu evden başladı. Yalova’da eski Bayır sokak, şimdiki Bayrak sokakta doğduğu evden seçim çalışmasına başlayan Salman, ilk ziyaretini de okuduğu Atatürk İlkokulu’ndaki öğretmeni Ertan Sekitmez’i ziyaret ederek yeni yılını kutladı.

Öğretmeni ile birlikte ilkokulunu ziyaret eden Salman’a öğretmeni başarılar dileyerek, öğrencisi Salman’la gurur duyduğunu, onun dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile hak ettiği yerlere geleceğini çok önceden öngördüğünü söyledi.

Yalova’da esnaf ziyaretlerini sürdüren ve Yalova esnafının yeni yılını kutlayan Salman, esnafların sorunlarını dinleyip, Yalova’nın sorunlarını kalıcı olarak CHP’nin çözeceğini söyledi.

özel-hastane-ziyareti CHP Yalova İl Başkanı Özcan Özel ve partili arkadaşlarıyla birlikte yeni yıla ziyaretlerle giren CHP Yalova Belediye Başkan adayı Vefa Salman,  Yalova Emniyet Müdürlüğü ve polis karakollarını gezerek nöbet başında bekleyen polislerin yeni yılını kutladı..

Buradan Yalova İtfaiye Müdürlüğüne geçen Salman ve Özel, görev başında yeni yıla giren itfaiye memurlarıyla bir araya gelerek sohbet etti ve itfaiye memurlarının yeni yılını kutladı..

Yalova Devlet Hastanesi ve Özel Hastaneleri ziyaret ederek, buradaki hastalara da acil şifalar dileyen Salman, hastaları tek tek ziyaret ederek, çiçek verip yeni yıllarını kutladı. Çocuk ve yaşlılar yurdunu da ziyaret eden Salman, gecenin son ziyaretini Yalova’daki taksi şoförlerine gerçekleştirip yeni yıllarını kutladı.

hasta-ziyareti-web6itfaiye-Polis-ziyareti

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.