Salman’a destek çığ gibi büyüyor

Belediye seçimlerinde oy kullanamayacak Samanlılılar bile evlerine CHP’nin adayı Salman’ın fotoğraflarını astı.

Salman’a destek çığ gibi büyüyor

CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman’a sevgi seli her geçen gün katlanarak artıyor. Salman’ın destekçileri Samanlı’daki evlerine Salman’ın posterlerini astı. Dere Mahallesi’nde ise evinin girişini Atatürk ve Salman posterleri ile donatan 77 yaşındaki işçi emeklisi Yurdanur Sevdiroğlu, mahallelerde ev ev gezen Salman’a büyük sürpriz yaşattı.

30 Mart’ta yapılacak seçimlerde mücavir alan sınırları dışında kaldığı için Belediye Başkanlığı’na oy kullanamayacak Samanlı’da dahi bir eve asılan Vefa Salman posteri tüm dikkatleri üzerine çekerken, kendiliğinden Salman’a desteklerini gösteren vatandaşların sayısı her geçen gün katlanarak artıyor.

Gittiği evde boy boy posterlerini görünce çok şaşırdı

Mahalle mahalle gezerek ev ziyaretleri gerçekleştiren CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman, Dere Mahallesi’nde beklemediği bir sürprizle karşılaştı. Sırayla evleri ziyaret eden Salman, sıra Sevdiroğlu çiftinin yaşadığı evinin zilini çalmaya gelince güzel bir sürpriz yaşadı.

Engelli eşi Şükriye Sevdiroğlu ile birlikte yaşadığı evin girişi dahil olmak üzere dört bir yanını Atatürk posterleri, Türk Bayrakları ve Vefa Salman fotoğrafları ile donatan 77 yaşında işçi emeklisi Yurdanur Sevdiroğlu tam bir Atatürk ve Salman hayranı çıktı.

Tesadüfen gittiği evde beklemediği bir sürpriz yaşayan Başkan Adayı Salman kadar, ev sahibi Sevdiroğlu çifti de çalan zil üzerine kapıyı açtıklarında unutamayacakları bir şok yaşadılar.

Kapıyı açtıklarında çok sevdikleri Başkan Adayı Salman’ı karşılarında gören Sevdiroğlu çifti bir an için gözlerine inanamadı. Şaşkınlığı kısa sürede üzerinden atan ev sahibi Sevdiroğlu çifti ile Başkan Adayı Salman arasında çok sıcak bir sohbet gerçekleşti.

Başkan Adayı Salman ile birlikte evinin girişindeki posterlerin önünde bir de hatıra fotoğrafı çektiren ev sahibi Sevdiroğlu, “Sizi çok seviyorum. Sevgimi de evimin içine, dışına her yerine yansıttım. Sizin kazanmanızı çok istiyorum. Eşimle birlikte sizin kazanmanız için gece gündüz dua ediyoruz” dedi.

Ev sahibi Sevdiroğlu çiftine gösterdikleri sıcak ilgi ve sevgiden çok mutlu olduğunu belirtip teşekkür eden Başkan Adayı Salman, “Bir daha ki gelişimde dilerim dualarınız kabul olur da, ziyaretinize Belediye Başkanı olarak yapmak kısmet olur” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.