Yalova Garden Junior Cup 2014 Futbol Turnuvası

Yalova’da 3-5 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Garden Junior Cup 2014 futbol turnuvasına Yalova Garden A.Ş. büyük destek veriyor. Garden A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Okul, Yalova’da düzenlenecek turnuvaya sponsor olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını söyledi.

Yalova Garden Junior Cup 2014 futbol turnuvasında Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor’un yanı sıra Gençlerbirliği, Bursaspor ve Eskişehirspor kulüplerinin U-13 takımları şampiyon olabilmek için mücadele edecek. Yalova Garden Junior Cup 2014 Futbol Turnuvası’nın tanıtımı TİGEM’de İl Okul Futbol Koordinatörü İşcan Avşar ve ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Silahtaroğlu, Yalova Garden A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Okul’un iştirakiyle yapıldı. Sponsor oldukları 2014 futbol turnuvasının çok zevkli geçeceğine inandığını belirten Okul, “Biz Garden A.Ş. olarak sportif anlamda da her türlü projede varız. İşcan hocamız bizden böyle bir organizasyonla ilgili destek istedi ve seve seve kabul ettik. Hem manevi, hem maddi olarak bu dev organizasyona her türlü desteği vereceğiz.

Yalova’nın tanıtımı açısından çok güzel bir turnuva olacağına inanıyorum. Biz sadece Yalova’da da değil diğer illerimizde de yer alan bir firma haline geleceğiz. Bundan sonraki organizasyonlara da gereken desteği vereceğiz. Sadece sportif anlamda değil, diğer bütün oluşumlarda da yer almak istiyoruz. Dört dörtlük bir turnuva olacak. Büyük kulüplerimizin yanı sıra futbolun duayen isimleri de bu organizasyonda yer alacak. Şubat ayında yapılacak olan turnuvaya ana sponsor olmaktan gurur duyuyoruz ve şimdiden Yalova’mıza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.