ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMALARI

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ( YTSO ) ile Yalova Üniversitesi’nin birlikte düzenledikleri kahvaltılı buluşmada Yalova Yerel basınının değerli üyeleri ile YTSO’ın başta değerli yaönetim kurulu başkanı Tahsin Becan ve yönetim kurulu üyeleri, çalışanları ve YÜ’in başta  rektör Prof. Dr. Niyazi Eruslu, Genel Sekreter Adem Taşcı ve kurul üyeleri ile bir araya gelip, Bizleri Çalışan Gazeteciler günümüzde ağırlamalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

YTSO-ile-YÜ-çalışam-gazeteciler-günü-2014-600

 

 

Özdilek Yalova Alışveriş merkezi tarafından bölgedeki gazetecileri ağırladıkları yemekte bir araya geldik. 

 

özdilek-10-ocak-gazeteciler-günü

 

Özdilek Alışveriş Merkezinden cafe restaurant müdürü Abret Canbolat, Market müdürü Mehmet Yılmaz ve Halkla İlişkiler Müdürü Gönül Üstün bizleri ağırladılar ve özdilek’in kendi çifliklerinde yetiştikleri hayvanların etlerinden yapılan köftelerinden ikram ettiler ve yalova halkına müjde olarak 7,99TL’lık fiyatlı köfte menüsünü ellerinden geldiğince zam yapmayarak halkın beğenisine sunduklarını dile getirdiler. Yalova Özdilek olarak 2013 yılında 2,700,000 kişinin misafirleri olduğunu bununda 2012 yılına göre %10’luk arrış gösterdiğini sözlerine eklediler.

 

10 ocak çalışan gazeteciler gününde Yalova Gazeteciler derneği de ziyaretçileri oldu.

 

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Tahsin Becan ile yönetim kurulu üyelerinin yaptığı ziyarette Basın çalışanlarının birlik beraberlik içerisinde olması gerektiğini ifade eden Becan, ‘Demokrasinin temel taşlarından olan basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Bu anlamda kurumlarla bireyler arasında veri akışını sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlenmektedir. Basın mensuplarının birlik ve beraberlik içinde olmasını diliyorum. Gazeteciler Gününüz kutlu olsun’ dedi.

 

ytso-yalova-gazeteciler-derneği-ziyareti

 

Yalova Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ayhan Polat ve üyelerin, gazeteciler gününü kutlayan Becan, cemiyet adına Ayhan Polat’a hediye takdim etti.

 

ytso-yalova-gazeteciler-derneği-ziyareti-2

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Polat ise YTSO Başkanı Becan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Yalova AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan ve Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, Jineps Cafe’de basın mensuplarına yönelik toplantı düzenledi.

 

Basının toplumdaki yerinin çok önemli olduğuna dikkat çeken Yalova AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan, ‘1961’den çalışan gazeteciler günü kutlanmaya başlamış. Eğer siz basın mensupları olmasanız, bu anlattıklarımız kamuoyuna ulaşmaz, bu anlamda sizlerin emeği çok büyüktür. Sizlerin toplum içindeki yerini en iyi bilen bizleriz. Hepinizin gazeteciler gününü kutluyorum’ dedi.

 

ak-parti-çalışan-gazeteciler-günü

 

Ulusal ve yerelde, gazetecilik konumunun daha iyi konuma gelmesini ve mesleğin daha nitelikli olmasını temenni ettiğini belirten Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, tüm gazetecilerin, çalışan gazeteciler gününü kutladı.

 

Samimi sohbet havasında gerçekleşen toplantıda, basın mensuplarına, 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle hediye takdim edildi.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.