AK PARTİ ÇİFTLİKKÖY’DE DEĞİŞİM RÜZGARI ESİYOR

AK Parti Yalova Çiftlikköy İlçesi, İlçe Başkanı ataması gerçekleştirildi. AK Parti Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan ile birlikte Ankara’ya giden İlkan Yenigün, Sinan Durmuş ve Ogün Şengün, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem’in makamına giderek kısa bir mülakata tabi tutuldular. Mülakat sonrası Sayın Erdem, AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanlığına Ogün Şengün’ü seçerek, kendisini tebrik Ekrem Erdem, yetki belgesini vermeden önce kısa bir konuşma yaparak; “Bu seçimler çok önemli, diğer seçimler gibi değil. Türkiye üzerine oynanan oyunları bozmamız gerekiyor.

 

Bu oyunu bozmak için de büyük oranlarla Türkiye’nin her yerinde AK Belediyeciliği götürmemiz lazım. 17 Aralık’tan bu yana kadar sürdürdükleri yıpratma çalışmaları, ekonomik olarak uyguladıkları politikalar istedikleri gibi olmadı. Türkiye artık ekonomik olarak da güçlü, ondan dolayı şimdi tek bir hamleleri kaldı, o da bizi yerel seçimlerde yıpratmak, bunu yapmamaları için daha çok çalışacağız ve hizmet götürmek için ellimizden gelenin daha fazlasını yapacağız.” Dedi.

 

Çiftlikköy İlçe Başkanlığı’na atanan Ogün Şengün, Sayın Ekrem Erdem’in elinden yetki belgesini alarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.