AK PARTİ TAŞKÖPRÜ ADAYLARI TANITILDI

Taşköprü’de AK Parti 3. Dönem Belediye Başkan adayı Şaban Ertan ve Belediye Meclis Üyelerinin muhteşem tanıtım toplantısı.

     

Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan’ın 3. Dönem belediye başkanlığına aday olduğu AK Parti Taşköprü Belediye Başkan ve Meclis Üyeleri tanıtım toplantısı Taşköprülülerin yoğun katılımı ile coşkuyla gerçekleşti.

 

     Taşköprü Kültür ve Spor Merkezinde yapılan tanıtım toplantısında açılış konuşmasının ardından 2004-2014 yıları arasında Taşköprü Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerin bir bölümünün yer aldığı sine vizyon gösterisi sunuldu. AK Parti Belediye Meclis Üyelerinin sahneye davet edilmesinin ardından sahneye çıkan AK Parti Taşköprü 3. dönem Belediye Başkan adayı Şaban Ertan katılımcılar tarafından coşkuyla dakikalarca alkışlandı. Şaban Ertan yaptığı konuşmasında “çok kıymetli AK Parti Sevdalısı dostlarımız işte beklenen gün geldi, 30 Mart Pazar günü seçimler yapılacak. Taşköprü Halkı bu seçimlerde bir karar verecek. Bizler Taşköprü beldemizi daha da ileriye götürmek için göreve talibiz. Yanımda gördüğünüz Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Büyüyen Gelişen, Modern Taşköprü için sizlerin içinizden bir kadro kurduk. Kadromuza güveniyoruz ve Hayat dolu bir Taşköprü inşa edeceğimize inanıyor, sizlerin huzuruna çıkmaktan gurur duyuyoruz. Destek sizden, hizmet bizden” dedi.

        

taşköprü ak parti aday tanıtımı

 

Kültür ve Spor Merkezinde yapılan tanıtım toplantısına AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Hakan Varış ve Yönetim Kurulu, AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Ali Murat Silpagar ve eşi, AK Parti Çiftlikköy Kadın Kolları Başkanı Ayşe Ertuna ve Yönetim Kurulu, Klıç Köy Muhtarı Nedime Er, Taşköprü Yeni Mahalle Muhtarı İsmet Aydın, Taşköprü Merkez Mahalle Muhtarı Celal Karabulut ve 1000 kişiden fazla Taşköprülü katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.