DAĞ’dan SANAYİ SİTESİNE YOL MÜJDESİ

Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ, Çiftlikköy Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ramazan Tekin’le birlikte Çiftlikköy Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek esnafla bir araya geldi. Sanayi sitesinin esnafının sorunlarını dinleyen Başkan Dağ, çöp konteynırlarının sayısının artırılması, çevreyle ilgili düzenlemelerin yapılması ve ruhsatla ilgili belediyeye yapılan başvurularda esnafın işlerinin kolaylaştırılması için gerekeni yapacaklarını dile getirdi.

 

146 dükkan var

 

Küçük Sanayi Sitesi hakkında bilgi veren Ramazan Tekin, burada 146 dükkan bulunduğunu, 63 üye bulunduğunu ve bunların 35’inin Çiftlikköylü olduğunu, diğerlerinin ilçe dışından gelip burada dükkan alan esnaflardan oluştuğunu söyledi. Tekin, “Burada 32 kamerayla ve güvenlik uygulamasıyla sitenin güvenliği kontrol altında tutulmaktadır. Yolla ilgili sorunumuz var. Başkanımızdan bu soruna el atmasını istiyoruz” diye konuştu. Tekin, “Bu kadar güzel bir sanayide yol yok, toz içindeyiz” dedi.

 

 

“Sizi Rahatlatacağız”

 

Sanayi Sitesi içindeki yolla ilgili soruna el atacaklarını belirten Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ da, “Programım doğrultusunda bunu birlikte yapacağız. Yarın bu işe başlayacağım  diyemem, bu biraz da size bağlı. Elimizi taşın altına hep beraber sokmamız lazım. Burada ciddi bir çalışma yapılması gerekiyor. 4-5 aylık bir süre alabilir. O nedenle yaz aylarında başlanması uygun olacaktır” diye konuştu.  Dağ, “Ben kolay kolay herşeye evet demem. Evet dedim mi, yapmak zorundayım. Yazın bu işe başlayacağız. Sizi rahatlatacağız. Ama dediğim gibi en az 4-5 ay sürer” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.