ORAL’DAN ALTINOVA’DA GÖVDE GÖSTERİSİ

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, partililer ve ilçe halkının yoğun katılımı eşliğinde AK Parti Seçim Ofislerini şölen havasında hizmete açtı.

 

Açılış öncesi bir konuşma yapan İlçe Başkanı Hasan Zafer destek veren herkese teşekkür ederek, “Seçim ofisimizin hayırlı olmasını diliyorum. Hepimiz elimizden geleni yapacağız, inşallah 30 Mart’ta zaferle çıkmayı Allah bizlere nasip etsin. Desteğiniz için hepiniz sağ olun, teşekkür ederim” dedi.

 

 

Yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle Ak Parti Altınova Seçim İrtibat Ofisi önünde toplanan ilçe halkı, başkanları Dr. Metin Oral’a bir kez daha sahip çıktı. Sevgi sözcükleriyle dolu tezahüratlarla karşılanan Oral, kendisine destek veren partililer ve ilçe halkına teşekkür ederek konuşmasına başladı.

 

Oral yaptığı konuşmada,  “Sizlerle birlikte el ele omuz omuza gece gündüz çalıştık. Yüreğimizi ortaya koyduk. Çalışma arkadaşlarım ile birlikte her sabah yeni bir heyecanla kolları sıvayıp, çalışmalarımızı sürdürdük. Hedefimiz, Altınova’yı hak ettiği en üst noktaya getirmek. Bunlarla ilgili projelerimizi yakında açıklayacağız. Bizler için bir kişi dahi çok değerli, hiç kimseyi kırmadan kimseyi incitmeden bu süreci sürdürüp sonunda inşallah gülen sevinen taraf Altınova olur. Tabi ki şu süreçte hepinizden yardım ve destek istiyoruz, kapı kapı dolaşmaya başladık hepinizi tek tek ziyaret edeceğiz. Bizler on yıllık tecrübenin sonucunda daha iyi bir Altınova yaratmak için hep birlikte yola çıkıyoruz, hep birlikte ilçemizi dünya kenti yapacağız. İktidarımızın desteğiyle de dünya çapındaki projeleri hayata geçirmiş olacağız. Tabi ki bu projelerin ilçemize, esnafımıza, vatandaşımıza katkısı büyük olacaktır. Biliyorsunuz 2015’de köprü projesi bitiyor. Bununda ilçemize büyük katkıları olacaktır. Son 5 yıldır kriz içinde boğuşan tersanelerimiz de inşallah önümüzdeki süreçte çok daha iyi yerlerde olacak ve ilçemizde istihdam sorunu da kalmayacaktır. Çiçekçilik sektörümüz de ilçemiz için büyük önem taşıyor. Çiçekçilik için hazırladığımız önemli projelerimiz var bunları da faaliyete geçireceğiz. Meyvecilerimize de sahip çıkıp destek vereceğiz. Tabi tüm bunları yapabilmemiz için sizlerin bize destek vermesi yetki vermesi gerekli. Sizlerin desteğiyle inşallah başaracağız. Biz yaptığımız tüm çalışmaları sizlerden aldığımız güçle el ele vererek yerine getirdik. Altınova’yı hep birlikte bugünlere getirmenin gururunu yaşıyoruz. Ancak işimiz bitmedi. Yapacak çok işimiz var. 10 yılda büyük gelişmeler yaşayan Altınova’ya hak ettiği hizmeti bunmaya devam etmek için sizlerin desteğini istiyoruz. Hepinize destekleriniz için bir kez daha teşekkür ederim” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.