PEHLİVAN HAKKINDAKİ İDDİALARA YANIT VERDİ

AKP Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan hakkında son birkaç günde Yalova sokaklarında kulaktan kulağa fısıldanan “ Mustafa Pehlivan istifa haberlerine açıklık getirdi.

 

Altınova, Kaytazdere ve Çiftlikköy AK Parti teşkilatında yaşanan istifa krizinden sonra dolaşan dedikodulara basın yoluyla cevap veren  Pehlivan,” Her seçim döneminde  bazı kırılmalar olur. Söylentiler doğru değil. Hayal görüyor. O biliyorsunuz bir takım anketlerden de bahsediyor. Yüzde 70 oy alırız diyor. Herhalde o anketi CHP’nin içinde yaptı. CHP içinde yaptıysa yüzde 70 oy alacağı doğrudur. Biz kimseye bulaşmıyoruz. Hiçbir siyasi partiye bir şey söylemiyoruz. Sadece yapacağımız ve yapılan projelerimizi anlatıyoruz. Baştan bir prensip kararı edindik. Bir ay boyunca da kimseyle uğraşmayacağız.

SUSUYORUZ

İnsanların ucuz demagojiler ve kavgalardan bıktı. Benim şahsımla ilgili söylenen hiçbir şeye cevap vermiyorum, vermeyeceğim de. Biz 1 nisanda konuşacağız. Seçimler bitecek, 1 Nisanda konuşacağız. Bize yapılan çirkinlikleri, bel altı vurmaları o zaman cevaplayacağız. Biz insanlarımıza yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz ama onların söyleyecek bir şeyleri olmadığı için, backgroundlarında (geçmiş deneyimlerinde) bir şey olmadığı için laf atmaya, çamur atmaya devam edecekler. Başka söyleyecek hiçbir şey yok. Kafalarında projeleri dahi yok. Buna ben çok üzülüyorum. Keşke projeleri olsa,  projelerimizi yarıştırsak.”

 

ÇİFTLİKKÖY TEŞKİLATINDA İSTİFA YOK

 

 İstifa ettikleri söylenen Çiftlikköy İlçe Başkanımıza gidip sorulduğunda partisinin arkasında olduğunun cevabını verecektir. Bizimle beraber devam eden bir kardeşimiz. Bunların hepsi AK Partili arkadaşlarımız. Partilerine son derece bağlı arkadaşlarımız ama herkesin gönlünde farklı bir aday var. İstenen olmayınca ufak tefek kırılmalar, burulmalar olabiliyor. Bunlar bir-iki gün sürüyor. Bir-iki gün sonra her şey yoluna girer, biz yolumuza devam ediyoruz. Çünkü halkın teveccühü var. Halkın bizim projelerimize ilgisi var. Birinin laflarını bizim projemize, kararı onlar verecek.”

 

İSTİFA ETMEDİM

 

Görevimizin başındayız.İstifa etmedim. Herhalde birileri benim görevi bırakmamı ya da alınmamı istiyor. Birileri böyle olmasını arzu ettiği için dedikodular çıkartıyorlar. Böyle bir şey söz konusu değil. Tabi ki bizim görevlerimiz gelip geçici. Seçimler süresince görevimize devam ediyoruz. Bütün gücümüzle, gayretimizle bu işe devam edeceğiz. Ben geçmişte 18. sıradan belediye meclis üyesine aday olduğumda aynı çalışıyordum. Şuanda bu geminin kaptanı olarak aynı şekilde çalışmaya devam ediyorum. Yarın başka bir alanda da aynı gayretle çalışmaya devam edelim.” şeklinde sözlerine son verdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.