SAADET PARTİSİ ADAY TANITIM ŞÖLENİ

Saadet Partisi Aday Tanıtım Şöleni büyük bir coşku ile gerçekleşti. Yalova Halk Eğitim Merkez’inde gerçekleşen programda Saadet Partisi Yalova Belediye Başkan Adayı Celal Korkmaz’ı Saadet Kazanınca Yalova Kazanacak, Saadet Kazanınca Türkiye Kazanacak, Saadet Kazanınca Dünya kazanacak, Mücahid Erbakan sloganları ile karşıladılar. Programda Saadet Partisi Yalova İl Başkanı Kemal POLAT Saadet Partisi Yalova Belediye Başkan Adayı Celal KORKMAZ ve Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol AYDIN birer konuşma yaptılar. Programda kısa bir selamlama konuşması yapan Mustafa Balta gençlere Saadet Kazanınca Yalova Kazanacak, Saadet Kazanınca Türkiye Kazanacak Saadet Kazanınca Dünya kazanacak sloganı attırması renkli anlar yaşattı

 

 

Kemal Polat : Termal Halkının iradesine ipotek koymuştur.

 

“Tarihi bir zafere kilitlendiğimiz 30 Mart 2014 yerel seçimlerine 42 gün kala böyle bir atmosferde gerçekleştirdiğimiz aday tanıtım programının hayırlı olmasını temenni ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Bizleri burada kendi rızasını kazanmak için biraraya getiren Rabbimize hamd olsun. Ayrıca takatinin sonuna kadar Cihad ettiğine şahit olduğumuz,  Milli Görüş Davasının lideri Merhum Erbakan Hocamızı rahmet ve özlemle anıyoruz. Bu gün buraya toplanan kardeşlerimiz lisanı hal ile hocamızın BİR ÇİÇEKLE BAHAR OLMAZ AMA.. HER BAHAR BİR ÇİÇEKLE BAŞLAR” sözünü haykırıyor. Bugün adaylarımızla, tüm kadrolarımızla, Armutlu’dan Altınova’ya kadar başarılı olmak ve Milli Görüş belediyeciliğini ilmek ilmek anlatmak için sahalarda olacağız. Bizler inanıyoruz ki Allah’ın yardımını hak edecek çalışmalarda bulunduğumuz zaman Allah’ın yardımı bizimle olacaktır.

 

Termal’de Milli Görüş Zaferinin adım adım yaklaştığını gören Akp ve Chp adayları1153 adet seçmen taşıyarak Termal Halkının iradesine ipotek koymuştur. Ben inanıyorum ki Termal Halkı buna isyan edip inadına Saadet Partisi’ni zafere taşıyacaktır

 

Korkmaz: Korkunun ecele faydası yok miadınız doldu 31 Mart Sabahı Yalova’da Mili Görüş bayrağı dalgalanacak inşallah.

 

Bir adayımız diyormuş ki Dere Ağzını Eğlence Merkezi yapacağım; yani bütün kötülüklerin içerisinde olduğu gençliğimizin ifsad edileceği bir merkez yapacağım mı demek istiyorsun. Bak bizim Yalovamız buna müsaade etmez.

 

Bir diğer aday da ; Dört yola köprülü kavşak yapacakmış, trafik sorununu çözecekmiş, günaydın demezler mi adama on yıl başkanlık yaptın neden çözmedin.

 

İkinizi de korku salmış korkunun ecele faydası yok miadınız doldu 31 Mart Sabahı Yalova’da Mili Görüş bayrağı dalgalanacak inşallah.

 

Biz geldiğimizde

1)    Su fiyatlarında yüzde 50 indirim yapılacak yani 100 lira ödeyen vatandaşımız 50 lira ödeyecek

2)    Halk ekmek fabrikaları kuracağız; halkımız hijyenik temiz ve ucuz ekmek yiyecek

3)    Her mahalleye hizmet edecek hizmet evleri kuracağız. Buralarda vatandaşlarımız belediye ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

4)    Sağlıkta Mobil Hizmet Projemiz ile hizmeti halkın ayağına götüreceğiz

5)    Sokak çocuklarının topluma kazandırılması sağlanacak

6)    Hayvancılık kenti projesi ile besicilik ve süt sektörünü destekleyeceğiz

7)    Ekopark Projesi ile halkımızı doğa ile buluşturacağız

8)    Her mahalleye Osmanlı çeşmesi yapacağız.

9)    Kimsesizlere ve sokakta kalanlara barınma evi yapacağız

Bunlar ve bunun gibi birçok projemiz ile Yalova halkına hizmet edecek projelerimiz ile geliyoruz” dedi.

 

Birol Aydın : Millet’in Evladı Bu millete kötülük düşünmez ama bunlarda vizyon yok yetenek yok yapabildikleri bu kadar

 

“Yaptığımız bu toplantı inşallah bir bereket yumağı halinde önce marmarayı sonra tüm Türkiye’yi sarmasını temnni ediyorum. 30 Martta bir seçim yapılacak ama bu seçimde halkımız Başbakan seçmeyecek, milletvekili seçmeyecek bu seçimde belediye başkanları belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyeleri seçilecek ama gündemde sanki bir Başbakan seçecekmişiz gibi muamele yapılıyor. Yerel yönetimi kimse konuşmuyor çünkü yüzleri yok hizmet yok. Her seçimde bir kutuplaşma bak o olmazsa bu gelir korkuları ile bir toplum mühendisliği yapılıyor.” Şeklinde konuştu

 

Saadet Partisi Adayları ise şu şekilde açıklandı

Yalova Belediye Başkan Adayı: Celal KORKMAZ

Çiftlikkköy Belediye Başkan Adayı: Rahmi Selim

Altınova Belediye Başkan Adayı: Cengiz Dursun

Armutlu Belediye Başkan Adayı: Osman Erbaş

Çınarcık Belediye Başkan Adayı: Ömer Dursun

Termal Belediye Başkan Adayı: Murat Akan

Kadıköy Belediye Başkan Adayı: Necati Selim

Taşköprü Belediye Başkan Adayı: Hasan Boyun

Tavşanlı Belediye Başkan Adayı: Zafer Demirarslan

Subaşı Belediye Başkan Adayı: Yüksel Sarı

Kaytazdere Belediye Başkan Adayı: Hüseyin Şahin

Koru Belediye Başkan Adayı: Mehmet Ali Bayar

Teşvikiye Belediye Başkan Adayı: Erhan Özbilen

Esenköy Belediye Başkan Adayı: Abdullah Yardımcı

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.