Şikayet Yönetiminde Lider Türkiye Finans

Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, Şikayetendex 2013 Katılım Bankaları raporunda “Yılın En İyi Şikayet Yönetimi Yapan Katılım Bankası” oldu.

Sikayetvar.com’un yayınladığı ve müşteriler tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu hazırlanan raporda, Türkiye Finans, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla birinci seçildi.

Sikayetvar.com’un hazırladığı Şikayetendex 2013 raporu yayınlandı. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye Finans, 1.3 milyonu aşkın bireysel üyesi ve bünyesindeki 1.300 marka ile Türkiye’nin en büyük şikayet platformu sikayetvar.com’un hazırladığı raporda Yılın En İyi Şikayet Yönetimi Yapan Katılım Bankası oldu.

Müşterilerden alınan veriler ışığında, firmaların şikayet yönetimi süreçlerindeki durumunu rakipleriyle karşılaştırmalı olarak inceleyen Şikayetendex, markaların bu alandaki başarısını ortaya koyuyor. Personelin şikayeti çözüme kavuşturma sürecindeki tavır ve davranışları, kurumun bu süreçteki yaklaşım ve uygulamaları, müşterinin şikayet çözümünden memnuniyeti ve şikayet cevaplama süresi gibi kriterlerin değerlendirildiği raporda Türkiye Finans, sektöründe liderliği üstlendi.

Müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini vurgulayan Türkiye Finans Genel Müdür Yardımcısı İkram Göktaş “Türkiye Finans olarak sunduğumuz hizmetin odağında müşterilerimizin memnuniyeti bulunuyor. Müşterilerimizin talep ve şikayetlerinin, süreçlerimizi iyileştirme yolunda itici bir güç olduğunu biliyor ve bu yaklaşımla hizmet kalitemizi geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı iş yapış modelimizle sektöründe en iyi şikayet yönetimi yapan katılım bankası seçilmemiz bu açıdan bizi çok mutlu etti” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.