SİLPAGAR’IN SEÇİM İRTİBAT BÜROSU AÇILDI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı Yasin Aktay, AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Ali murat Silpagar’ın Sahil Mahallesi seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Haberin videosunu haberin sonunda izleyebilirsiniz.

    

Açılışa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dış İlişkiler Başkanı Yasin Aktay, Çiftlikköy AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy AK Parti İlçe Başkanı Hakan Varış, eski AK Parti Belediye Başkan Aday Adayları ve AK Parti teşkilatı katılım sağladı.

 

‘Çiftlikköy’ün mutlu kentler kervanına katılacak’

 

       Çiftlikköy’ün mutlu kentler kervanına katılacağını ifade eden Çiftlikköy AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Murat Silpagar, ‘İlçemizi, deniziyle, sahiliyle, doğasıyla, ekonomisiyle ve turizmiyle geliştirerek, projelerimizle, Çiftlikköy’ü kent yapacağız. Şehirleri şehir yapan meydanlarıdır. Çiftlikköy’ün meydanı yok. Çiftlikköy artık sanayisiyle ve ekonomisiyle getireceğimiz yatırımlarla tatil yapılacak bir kent haline gelecek. Sosyal yaşam alanlarını geliştireceğiz. Siyasi ve aktif olacak ilçemiz olacak. Biz bunları iş üreten kadrolarımızla yapacağız. Yapacağım demiyorum, yapacağız diyoruz. Artık bir şeyin değişmesi gerekiyor. O bir şeyi inşallah 30 Mart’ta değiştireceğiz. Bizim kavgayla işimiz yok, biz laf üretmiyoruz ve hizmet üretiyoruz. Bizim kişisel menfaatlerimiz yok. Adamcılık yok. Biz varız biz… Kimsenin özel hayatına karışmadık, karışmayacağız. Çünkü biz demokrat ve muhafazakârız. İlçemizin siyasi ritmine göre hareket edeceğiz. Çalışma yaptığımız projeleri sizlerle paylaşacağız ileride. Nereye gitsek sorunlarla karşılaşıyoruz, su sorunumuzu en kısa sürede halledeceğiz. Danışmanlık hizmetleri vereceğiz. Çiftlikköy’ü cazibe haline getireceğiz. Rantın değil, hizmetin yanında olacağız. Sporu Çiftlikköy’de geliştireceğiz. Görüşmelerim üzerine bir spor okulu yapacağız. Çiftlikköy mutlu kentler kervanına katılacak’ dedi.

 

 

 

 

‘Silpagar, bu bayrağı Çiftlikköy’e dikecek’

 

Silpagar’a destek vermek için seçim irtibat bürosunun açılışına gelen Eski Çiftlikköy CHP Belediye Başkan Adayı Sezer Köymen, ‘2009 yerel seçimlerde siyasi yarışta bu bayrağı Çiftlikköy’e dikemedik. Silpagar’a inanıyorum, bilgisiyle başarısıyla ve azmiyle, bu bayrağı Çiftlikköy’e dikecek. Bu yarışta, partili ve partisiz arkadaşlarımızı Silpagar’a destek vermeye çağırıyorum’ dedi.

Belediyeciliğin AK Parti’nin kariyerinde önemli yeri vardır’

 

   Seçim bürosu çalışmalarının seçim sürecinde önemli bir görev üstlendiğini ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı Yasin Aktay, ‘Belediye seçimleri yereldeki hizmet anlamına geliyor. Devletin vatandaşlarla buluştuğu yerdir belediyelerdir. Başbakanımız 1994 yılında belediye başkanı seçildiği andan itibaren millet, belediyecilik görmüştür. Belediyeciliğin AK Parti’nin kariyerinde önemli yeri vardır. Hizmet en önemli kariyerdir. Biz millete efendi değil, hizmetkarlığa geldik. Düne kadar bu ülkeyi yönetenler kendilerini efendi gibi görüyorlardı. Bizden sonra anlayış değildir. Biz millete hizmet ettikçe Allah bize yardım etmiştir. İnşallah Ali Murat Silpagar kardeşimiz başkan olur sizlere hizmet eder’ dedi.

 

Konuşmaların ardından, seçim bürosunun açılış kurdelesini, Dış İlişkiler Başkanı Yasin Aktay, Çiftlikköy AK Parti İlçe Başkanı Hakan Varış ve Çiftlikköy AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Murat Silpagar kesti.

 

Açılışın hemen sonrasında, AK Partililer Sahil Mahallesi’nde yürüyüş yaparak, gövde gösterisinde bulundular.

VİDEO HABERİMİZ İŞLENİYOR BİRAZDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.