TOKAY, “YENİDEN ADAYIM”

Halen Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarlığı görevini yürüten Mehmet Tokay yerel seçimde bir kez daha muhtarlığa aday olduğunu açıkladı.

 

Bugüne kadar halkla devlet arasında hep bir köprü görevi görmeye çalıştığını dile getiren Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Mehmet Tokay, “1999 Yerel Seçimlerinde, Fevzi çakmak mahallesi muhtarlığına aday olduğumda amacım Emekli Öğretmen olarak Hizmette sınır yok yani zaman kavramını düşünmeden yorulmadan bilgi ve birikimlerimi sınıf farkı gözetmeden herkesin isteklerini ilgili kurumlara ileterek yani köprü vazifesi görerek paylaşmak idi. Bu Kutsal görevi bana ve aza arkadaşlarıma verdiğiniz için saygı ve şükranlarımı sunarım.

 

Bu güne kadar yaptığım görev süresince halkım adına elimden gelen gayreti,özveriyi ve hoşgörüyü gösterdiğimi düşünüyorum. Muhtarlık kurumu halkın çözüm evi olduğunu bildiğim için tatil ve gece gündüz demeyip bana bir şekilde ulaşabilen herkese hayır demeden görevimi ifa ettim. Bundan dolayı da mutluyum. Çünkü muhtarlık binasını okulum, halkımı da öğrencim gibi görerek yaklaştığım için mutluyum.

 

Bu geçen on beş yıl süre zarfında artık bizler birer aile olduk. Dolayısıyla 30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerinde bu Kutsal görevi yeniden bana ve aza arkadaşlarıma vermeniz durumunda aynı anlayışla ve aynı duygularla mahalle halkımıza hizmet edeceğimi ifade ederim.

 

Mahallemizin eksiklerinden tratuvarlarımız yani yaya kaldırımlarımız Kıbrıs sokak bittikten sonra Yenicami ve Fırın sokaktan başlayacak. Aile hekimliğimiz ise,ilgili kurumlarla yaptığım yazılı ve sözlü ifedelerimde, ilgilerce aldığım bilgi, 2014 içerisinde yapılacağı” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.