YAKUP B. KOÇAL’dan “BÜYÜK YÜRÜYÜŞ”

Ak Parti Yalova Belediye Başkan Adayı ve Yalova Belediye Başkanı Yalova Yakup Koçal’ın “Büyük Yürüyüş” adını verdiği yürüyüşe Yalovalıların katılımla yapıldı.

 

Ak partinin Altınova’dan Armutlu ilçesine kadar tüm teşkilatların otobüslerle taşındığı yürüyüşe  Ak parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun katılmazken, İl başkanı Mustafa Pehlivan, ilçe ve belde teşkilatları hazır bulundu.

 

 

İstanbul Caddesi girişine konulan seçim otobüsünden, yürüyüşe katılanlara seslenen Koçal, yürüyüşün 30 Mart’ta zaferle sonuçlanacağını belirttiği konuşmasında, kalabalık Fatih caddesi girişinde son bulduğu görüldü.

Koçal’ın 2009’da DP Başkan adayı olarak gerçekleştirdiği katılımda kalabalık, Cumhuriyet caddesinin sonuna kadar uzarken, bu kez yürüyüşün sonu Fatih Caddesinin girişinde son buldu..

Yakup B. Koçal “ Seçimleri Kazanacağım”


Yürüyüş esnasında, halka hitap eden Koçal, “Biz bu yola hizmet için çıktık. Biz Yalova’yı seviyoruz. Tek derdimiz Yalova’nın geleceğidir. Tecrübemizle, birikimimizle ve iktidarın desteğiyle beraber gelecek sizleriyiz. Yalova’da yaşayan vatandaşlarımız hangi siyasi partiye sempati duyarsa duysun, biz herkesten destek istiyoruz. Yağmurda yağsa, karda yağsa Allah’ın bereketini getirdik, yağmurda sizlerle buluştuk. Bu bereketin 10 binler olarak sandığa yansıyacağını, cenabı Allah’ın dualarımıza cevap vereceğine inanıyorum. Sevgimizi bütün Yalova’ya göstermek için sizleri yürüyüşe davet ediyorum’ dedi.

MHP’lilerden AK Parti’ye Protesto

YAKUP-B.-KOÇAL-DAN-BÜYÜK-YÜRÜYÜŞ-2


Aynı saatlerde MHP’nin seçim irtibat bürosunun açılışının yapıldığı yere AKP’nin seçim otobüsünün MHP’li kalabalığın ortasına ve MHP Seçim irtibat bürosunun önüne park edilmesine tepki gösteren MHP’liler, Koçal’ı yuhlayarak, ayakkabısı kutusu fırlattılar. MHP’liler sık sık “ Hırsızlar” diye bağırırken “Bozkurtlar burada Hırsızlar nerede “ diye slogan attılar.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.