CHP ÇİFTLİKKÖY ADAYLARINI TANITTI

CHP İl Başkanı Özcan Özel ve ekibinin de katıldığı aday tanıtımında yeni projelerini de açıklayan Çiftlikköy Belediye Başkanı ve CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Metin Dağ, “15 yıldır yol yapıyorum, yapmakla da bitmez. Yeni dönemde daha yaşanabilir bir Çiftlikköy için yeni projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi. 

ÖZEL, “YEREL YÖNETİMLERDE DEVRİM YAPACAĞIZ”

Aday tanıtım toplantısının açılışında konuşan CHP İl Başkanı Özcan Özel, “Bizler 90 yıllık ulu çınarın yeni filizleriyiz. 12 yıldır baskıcı bir rejim altında, siyasi bir zulüm dönemi altında yaşıyoruz. Yerel yönetimlerde devrim yapacağız, bunlardan birisi Sayın Metin Dağ. Sayın Dağ sizleri 15 yıldır mutlu ediyor, bir 5 yıl daha mutlu edeceğe benziyor. Örgütlerimize inanın, adaylarımıza güvenin, kapı kapı dolaşın, hep birlikte yapacağımız devrimi anlatın” diye konuştu. CHP İl Başkanı Özcan Özel, Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın önümüzdeki günlerde Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile birlikte Çiftlikköy’e geleceğine söz verdiğini de Çiftlikköylülere iletti. 

YENİ PROJELER TANITILDI

Çiftlikköy’de dördüncü dönem için hizmete talip olan Başkan Dağ’ın geçtiğimiz dönemdeki hizmetlerinin ve yeni dönemdeki yeni projelerinin tanıtıldığı sinevizyon gösterimleri ise vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Başkan Dağ’ın yeni projeleri Çiftlikköy Park, Sahil Dolgu Projesi, Atatürk Meydanı ve 23 Nisan Meydanı ile ilgili videoların gösteriminin ardından CHP Çiftlikköy Adayları tanıtıldı. Çiftlikköy’de CHP’nin İl Genel Meclisi Adayları Bahar Doğan,Cüneyt Çalışkan ve İsmail Arslan ile Çiftlikköy Belediye Meclisi Adayları Selami Doğancı, Adil Yele, Zeki Çoşkun, Murat Elgin, Macide Aras, Rıfat Aydın, İsmail Çavuşoğlu, Maksut Kuzu, Eyüp Türkan, Niyazi Polat, Mustafa Cinel, Emine Yavuzer, Ali Çakır, Kontenjan Savaş Dinçer ve Bülent Tarı Çiftlikköylüleri selamladıktan sonra Başkan Dağ, eşi Songül Dağ’la birlikte salondakileri selamlayarak sahneye geldi. 

 

“DAHA YAŞANABİLİR BİR ÇİFTLİKKÖY İÇİN YENİ PROJELER ÜRETTİK”

 

 

Başkan Dağ burada yaptığı konuşmada ise Çiftlikköy’ün tercihini deneyimden yana kullanmasını istedi. Dağ, “Çiftlikköy hızla büyüyor  ve gelişiyor. Marmara’nın ve Türkiye’nin en çok göç alan ve büyüyen ilçelerinden biri. Bu durup dururken olmadı, sizlerle beraber oldu, sizlerle beraber yaptık. Sizlerle beraber yürüdük bu yollarda. 15 yıldır yol yapıyorum, demin önemli birkaç yeni projemizi gösterdik. Artık insanların daha iyi yaşanabilir bir Çiftlikköy’de, hizmet alanları üretmenin gerekliliğini görmek durumundayız. Bunları hayata geçirmek durumundayız. Çünkü ilçemiz sürekli göç almaktadır. Türkiye’nin 81 vilayetinden göç almaktadır, bu da ilçemizin ne kadar önemli bir yeri olduğunu ortaya koymaktadır. Otoyolun geçmesiyle Çiftlikköy bir bu kadar daha, belki çok daha fazla önem kazanacaktır. Bursa’ya 45 dakika, Kocaeli’ne 45 dakika, İstanbul’a 45 dakika, dünyada hiç kimseye nasip olmamış bir şehirde yaşıyoruz. Bunun sebepleri arasında arkadaşlarımla beraber size hizmet çabalarımız yer tutmaktadır. Başkaları gibi değil, biz 15 yıl evvel ne dedik, pırıl pırıl yaptık sözümüzü tuttuk. Tutmaya da devam ediyoruz. Çiftlikköy’de yolunda giden, gelişmekte olan ilçemizde acemi şoföre direksiyonu vermek 5 yıl kaybetmek olur. Hep birlikte, sevgiyle, tecrübeyle, emeğimizle, yüreğimizle Çiftlikköy’ü yeni dönemde yeni projelerle ileri götüreceğiz” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.