CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TEZCAN ÇİFTLİKKÖY’DE

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan Çiftlikköy’de CHP’nin Sahil Mahallesi’ndeki Merkez İrtibat Ofisi’nin açılışını yaptı. CHP İl Başkanı Özcan Özel, partililer ve Çiftlikköy Belediye Başkanı , CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Metin Dağ’la birlikte seçim ofisinin açılışını yapan Tezcan, “Benim Çiftlikköy’de tereddütüm yok. İktidar milletvekili ‘Çiftlikköy’ü alamıyoruz’ demiş. Bırak Çiftlikköy’ü, Yalova’yı da Türkiye’yi de kaybedeceksin” diye konuştu. Başkan Dağ ise konuşmasında, “İnanıyorum ki Çiftlikköy, Yalova’nın Etiler’i olacak” dedi.

 

“ÇİFTLİKKÖYÜMÜZ YALOVA’NIN ETİLER’İ OLACAKTIR”

 

Çiftlikköylülerin yoğun ilgi gösterdiği Merkez Seçim İrtibat Bürosu açılışında konuşan Başkan Dağ, “Sizler yanımızda olduğunuz sürece ne yaparlarsa yapsınlar, Çiftlikköy kalesini hiçbir zaman başkalarına kaptırmayacağız. Üç gün evvel Sayın Milletvekilimiz Temel Coşkun ne dedi; Arkadaşlar Çiftlikköy’ü alamıyoruz. Diğer yerleri alıyoruz Çiftlikköy’ü alamıyoruz. Ben soruyorum, vekilimize merkezde, diğer ilçelerde ne yaptınız ki alıyorsunuz? Diğer yerlerin hali perişan, Çiftlikköy size burayı kaptırmaz, mümkün değil. Ben sizlere 15 yıldır ilçede hizmet ediyorum, ilçenin ne durumda olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Ben inanıyorum ki Çiftlikköyümüz Yalova’nın Etiler’i olacaktır. Bu konuda da çok iddialıyız. Projelerimiz açıkladık, hemen ne yapıyorlar, çarpıtmaya çalışıyorlar. Bizim projelerimizi beğenmeyebilirsiniz, ama yapacak olduğunuz projelerin yerleri neresi? Hatta ve hatta arkadaşlarına sitem ediyorlar, arkadaş niye beni yanlış yönlendirdin, Çiftlikköy halkı bilinçlidir, akıllıdır. Sonuna kadar davasına sahip çıkan bir topluluktur. Ben şimdiden 30 Mart’ta bizim elimizde bayrağı sallayacağımıza inanıyorum. Sizleri Allah’a, kendimi de size emanet ediyorum” diye konuştu.

 

 

TEZCAN, “BENİM ÇİFTLİKKÖY’DEN TEREDDÜTÜM YOK”

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ise “Belediye Başkanım, hiç şüphe yok ki 30 Mart’tan sonra da görevine devam edecek. Bugün dördüncü seçim bürosunu açıyoruz, hizmet kervanına bir yenisi ekledik. Seçimden sonra sevgili başkanımızın söylediği gibi hizmetler katlanarak, büyüyerek devam edecek. Çünkü bu camia, kul hakkını yiyenleri değil, kul hakkına saygı gösterenlerin. Bugün Çiftlikköy’de milletimiz 15 yıldan bu yana sevgili başkanımız Metin Dağ’a yetki veriyor. Şu veya bu partiden diye bakmadan, yaptığı hizmete, vatandaşa sahip çıkmasına, beldesinin, şehrin gerçekten emin kişisi olduğuna güvenerek itimat ediyor. Benim Çiftlikköy’den tereddütüm yok. Sizler kendinizi yönetebilecek siyasetçileri seçtiğinizi gösterdiniz. İşte başkanımız 15 yıldan bu yana size hizmet ediyor ve bir kere daha hizmet etmeye talip olmuş. Bu yetkiyi vereceğinize şüphe duymuyoruz. Zaten iktidar milletvekili de demiş ki, Çiftlikköy’ü alamıyoruz. E alamazsın, alamazsın bırak Çiftlikköy’ü, Yalova’yı da kaybedeceksin, Türkiye’yi de kaybedeceksin” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.