SALMAN; “Oyunuzu mutlaka kullanın”

CHP’nin Adayı Salman: “Sadece bu gününüzü değil, kentinizi ve gelecek nesillerimizi düşünerek vicdanınızın sesini dinleyerek oyunuzu kullanın.”

 

“Oyunuzu mutlaka kullanın”

 

Yarın yapılacak seçim öncesinde son açıklamasını yapan Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman, tüm Yalovalılar’ı oy vermeye çağırarak, “Sonradan pişman olmamak için tüm hemşerilerimden vicdanının sesini dinleyerek, özgür iradesi ile gidip oyunu kullanmasını rica ediyorum. Tahriklere ve kışkırtmalara kapılmamalarını, huzur ortamını koruyarak demokratik haklarını kullanmaları istiyorum” dedi.

“Oylarınıza sahip çıkın!”

“Seçimlerin sonucu ne olursa olsun, kazananın Yalova olmasını diliyorum” diyen Başkan Adayı Salman, “Sandık görevlilerimizden ve vatandaşlarımızdan oylarına sahip çıkmalarını istiyorum. Daha öncede söyledim. Oy namustur, sandık görevlileri de namus bekçileridir. Seçim günü görev yapacak değerli sandık görevlisi ve müşahit arkadaşlarımın da görevlerini en iyi şekilde özveri ile yapacaklarına inancım tamdır” şeklinde konuştu.

“Meydanları zorla değil, gönülden doldurduk”

Tüm seçim çalışmaları boyunca CHP’nin tüm kurmaylarının birer birer Yalova’ya geldiğini ve onların her gelişlerinde Yalovalılar’ın gönüllü olarak meydanları doldurduğunu hatırlatan Başkan Adayı Salman, “Birileri gibi her seferinde bir başka sanatçı getirerek, Yalovalılar’ı zorlamayla meydanlara getirmedik. Hiçbir toplantımızda bırakın başka şehirleri Yalova’nın içinden bile taşıma yapmadık. Şemsiye, erzak dağıtmadık. Belediye personeline bir kişi 5-10 kişi getirecek, emirleri vermedik. Bugünlere Yalovalılar’ın gönülden destekleri ile geldik. Bize destek veren tüm değerli Yalovalılar’a sonsuz teşekkürü de bir borç bilirim.

Son olarak, bana hakkınızı helal etmeyeceğiniz hiçbir kararın altına imza atmayacağımı bir kez daha belirterek, 30 Mart Yerel Yönetimler Seçimleri’nin önce kentimiz sonra ülkemiz adına hayırlı olmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım” diyerek son açıklamasını yaptı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.