BSG BÜYÜYOR

Mart ayı sonunda Raif Dinçkök Kültür Merkezi’ndeki organizasyonla ve geniş bir katılımla birinci yılını kutlayan Tiyatro BSG, dolu dolu geçirdikleri bir yılın ardından yıllık kadro genişletme çalışmalarına başladıklarını açıkladı.

 

Geçtiğimiz sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yüksek performans gösteren, hem Acun Ilıcalı’dan hem Hülya Avşar’dan hem Eser Yenenler’den hem de televizyon seyircilerinden büyük övgüler toplayan BSG üyeleri çalışmalarına hız kesmeden devam ederken diğer yandan da tiyatroya gönül vermiş gençlere yardımcı olmak adına kadrosunu genişletiyor.

 

Geçtiğimiz yıl da hemen hemen bu dönemlerde kadro genişletme çalışmalarına başladıklarını dile getiren yazar ve yönetmen Cihad Keskin, “Yalova’da bu işe gönül veren fakat ne yapması gerektiğini bilmeyen birçok genç mevcut. Bizim yegane maksadımız, tiyatroya gönül vermiş, kıyısından köşesinden de olsa bu sanatta kendine yer bulmak isteyen herkesi yanımıza alarak onlara yardımcı olmak.” şeklinde konuştu. “Yarışma sırasında Eser Yenenler’den de çalışma teklifi alan ekibimiz şu an birden fazla projenin hazırlığında. Her Yol Paris serisinin devamının yanında, yeni oyunlar, farklı konseptler de hazırlıyoruz. Bu süreçte bizimle hareket etmek isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık.” ifadelerini kullanan Keskin, başvuruların, www.facebook.com/GrupBSG sayfasının mesaj bölümünden 2 Mayıs Cuma saat 17.00’ye kadar yapılabileceğini belirtti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.